Přejít na obsah
MilanF1

P306 HDi - MilanF1 - 453 tkm - STK

Recommended Posts

No tak je to pracovní kočár. Do kterýho se neleze ve fraku ale v montérkách. Kdyby někdo viděl občas mojí 807 tak řekne jen to známé kovářovic kobyla chodí vždycky bosa. Ale zas jako nato že to je pracovní kočár tak má péči jakou nemá leckteré auto do kterého se fakt v tom fraku leze. Nedávno jsem tu měl Supa (škoda superb) velmi to oblíbené auto taxikářů a jezdící jako hoteloví taxik lidi v jakým bordelu bylo celý auto desky na přední nápravě na plech na zadku nebrzdila ručka nesvítila polovina žárovek fakt jsem takhle zanedbaný auto dlouho neviděl ale ve vnitřku načančaný aby si paničky neumazali své spanilé prdele přesně podle toho navrch huj a vespod fuj. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Aby toho nebylo málo. Praskla žárovka H7, před STK se to hodi a musím koupit nové osvětlení SPZ, ani novou žárovku jsem ho nepřimel k životu. 😄

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bordel příšernej no ale tak jestli je to fakt "pracant" .... Tu loketku Ti zpětně závidím já jí do 306 nedokázal sehnat a dneska už je to jedno, auto je od srpna 2018 fuč... 😪

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele dneska jak jsem byl v Pce na vrakáči pro nárazník, tak ta 306ka vypadala jako udržovaný auto. Je pravda, že zadní sedačky byly sklopený. Ale ve předu pořádek. Asi tam nebylo dlouho a jak prohlásil kámoš, tvl. to je v lepším stavu jak ta moje. Má ji taky pracovní, dělá lesáka. Bylo to HDI a fakt pěkný. Škoda takovýho auta, jestli jel motor.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku