Přejít na obsah
MilanF1

P306 HDi - MilanF1 - 453 tkm - STK

Recommended Posts

Tachometr hlásí 448 000 km. Nemít ostatní auta bylo by tam cca 470 000 km. 

306 a 406 mají skvělý design. Ostatně všechny auta z přelomu století. 

Už jsem mnohokrát zvažoval pořízení jiného daily caru. Jenže tohle pořád funguje, ač samozřejmě ty roky a kilometry jsou znát. Dokud se neobjeví drahá oprava, budu s tím pořád jezdit. Navíc s těmi km je to neprodejné. To raději dojezdim, než dostat 10 000 Kč. 

O auto extra nepecuji, je to dělník, odveze cokoliv: nábytek, dříví, radiátory... prostě co se vejde. Ale základ je pravidelná údržba, dobrá nafta a studené nechat ohřát. Navíc jezdím spíše delší trasy (30 km a více). 

Jednou mě auto nechalo, když se rozsypal kloub poloosy, ale to jsem měl 3 měsíce doma jinou a ne a ne chuť ji vyměnit. Takže vlastně moje chyba. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

451 000 km najeto a auto má nové rozvody, remenici na klice a nový drazkovy řemen. Navíc zavaren vyfuk,  jelikož mi upadl. 😄

Auto je zase v období, kdy bude chtít více te lásky. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přes víkend jsem si hrál. 

Výměněn omezovac dveří, namontována originál loketni operka. Konečně výměna rozpadle řadici páky. 

Po 2 letech opět oprava 5. dveří... stejně to zase za rok vyleze. To je jasný. Nehraju si na krásu, hlavně že to je stříbrné. 

20190210_085422.jpg

20190210_085428.jpg

20190210_165527.jpg

20190210_165533.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak před STK se musí něco pořešit. A peníze... to máš pravdu. Loketka stala 1000 Kč. 😄

auto mám rád, nevím, co bych jiného pořídil... Ač třeba zde v inzerci byla 308 v naftě a měla málo najeto...  

taky jde o to, že moje auto je prakticky neprodejné, to ho raději dojezdim. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale ono to je prodejne ale za jakou hodnotu - mame to taky jako konicka ..... nutnost .......  nostalgii ................

Palec nahoru ze to neni tuctova casovana bomba pro ostatni ucastniky ale dobre udrzovane auticko  :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku