Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

Tachometr hlásí 448 000 km. Nemít ostatní auta bylo by tam cca 470 000 km. 

306 a 406 mají skvělý design. Ostatně všechny auta z přelomu století. 

Už jsem mnohokrát zvažoval pořízení jiného daily caru. Jenže tohle pořád funguje, ač samozřejmě ty roky a kilometry jsou znát. Dokud se neobjeví drahá oprava, budu s tím pořád jezdit. Navíc s těmi km je to neprodejné. To raději dojezdim, než dostat 10 000 Kč. 

O auto extra nepecuji, je to dělník, odveze cokoliv: nábytek, dříví, radiátory... prostě co se vejde. Ale základ je pravidelná údržba, dobrá nafta a studené nechat ohřát. Navíc jezdím spíše delší trasy (30 km a více). 

Jednou mě auto nechalo, když se rozsypal kloub poloosy, ale to jsem měl 3 měsíce doma jinou a ne a ne chuť ji vyměnit. Takže vlastně moje chyba. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Přes víkend jsem si hrál. 

Výměněn omezovac dveří, namontována originál loketni operka. Konečně výměna rozpadle řadici páky. 

Po 2 letech opět oprava 5. dveří... stejně to zase za rok vyleze. To je jasný. Nehraju si na krásu, hlavně že to je stříbrné. 

20190210_085422.jpg

20190210_085428.jpg

20190210_165527.jpg

20190210_165533.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak před STK se musí něco pořešit. A peníze... to máš pravdu. Loketka stala 1000 Kč. 😄

auto mám rád, nevím, co bych jiného pořídil... Ač třeba zde v inzerci byla 308 v naftě a měla málo najeto...  

taky jde o to, že moje auto je prakticky neprodejné, to ho raději dojezdim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...