Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

Před hodinou, Péťa napsal:

Zcela výjimečně se musím ohradit proti "plechové pixle". Ačkoli pro mě to je jenom pixla, tak chápu, že pro někoho může znamenat víc. Někdo rybaří, někdo modelaří, jiný "žije" pro pixlu. Tak proč ne...

Od cca 17 let jsem jezdil s kolegy po rallye jako mechos, jo bralo mě to i dříve, fichtle, nic jiného tu nebylo, ale nikdy tomu nebudu věnovat čas vůči rodině a dětem ač už mám holky 22+

Ale možná to píšu, že to někdo nepochopí jak to myslím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o tom to je.

před 9 hodinami, MilanF1 napsal:

raději si zajedu na nějaký výlet

Taky mě nechává lítání kolem pixly chladným. A to včetně leštění, luxování a tak. Ale jen jsem psal, že chápu, že to někdo může mít nastavené jinak. Proto ho hned neodsoudím, když to je jinak fajn člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A druha vec - kecy typu "to pochopis, az ...  to prehodnotis, az ..."   ... "to pochopis, az ti bude dvacet ... az ti bude tricet ... az se ozenis ... az budes mit deti ... az budes starej ..."  KDO JE NA TO KUA PORAD ZVEDAVY???

Ted je ted, ted nas (asi vetsinu) auta bavi, tak to proste je. ze to za par let muze byt jinak, nebo to pred par lety bylo jinak je vcelku logicke, mysleni se vyviji a neni na to potreba znovu a znovu a zbytecne upozornovat a opakovat to :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno taky jsem ted v pozici kdy delam zcela neekonomicke kroky ale jak zazniva - "bavi" nas to tak ze proc ne ....
Pravda je to docela narocne ale uz jsem to v jinem vlakne napsal nekdo ma radost ze si postavil pergolu jiny bazen no a nas zatim neopustilo hrabat se ve strem kramu  :D
A tady si nekdy pripadam ze me jeste nebylo dvacet ikdyz me tahne na pade ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dneska výměna raminek steracu,  těsnění dveří u řidiče, těsnění kufru. A také motorku zadního sterace, děkuji @Ferry ještě žes mi dal i raminko, protože ten tvůj sterac je modelu MKII, je jiný, s ostrikem a na jiné raminko. Ale pasuje a funguje. 

Ještě potřebuji dát radicku od @Charlie 1 a nejake zarovicky v interiéru vyměnit. A pak ještě sehnat omezovač dveří řidiče... 

A nesmím zapomenout,  že je potřeba udělat olej s filtry, a taky brzo rozvody. 

A mám připravené "nové" zimní, byly za neodolatelnou cenu. :D konečně po 8 letech budu mít zimní dle údajů v TP. :D

20180929_180335.jpg

20180929_180613.jpg

20180929_181246.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

14" Polaris 3, dvouleté. :) 

Guma zakrývá mezeru mezi prahem a plastovým nástavcem a taky vlastně nýty, kterými je ten plast přidělám. Nikdy ho sundávat nechci, nechci vidět, co je pod. :D Vosk jsem do prahu nikdy nedával. :D :D:D 

Tvoje nastartuje ... 106 tka mi chytí i po půl ročním stáním na otočení. ;) 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Jj, zvlast FL s cirou optikou je podle me nadcasovej design, kterej se tak neokouka, jak lecktery moderni vystrelky. Ja tuhle pri prehrabavani supliku nasel prospekty a ceniky z roku 99 na vsechny verze 306, libila se mi se 406tkou tak jsem vzdycky v autosalonech nabagroval :)

Uz tenkrat se mi hrozne libilo cabrio, to jsem jeste ani nepremyslel, ze bych si ho nekdy koupil :) zakladni cena byla 790tis s 2,0 16V v manualu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...