Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

před 11 hodinami, MilanF1 napsal:

stejně to auto všichni znáte a každý se určitě svezl

Neznám, nesvezl - protože o něm neuvažuji, že bych ho kupoval ;)

Rád se na Tvé podívám, protože narozdíl od autosalonu je zajímavé tím, že v něm jezdí kamarád.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno bude, ale až bude auto doma. :) 

Já taky o něm neuvažoval, dokud jsem se letos na Emotion Day nesvezl. 3008, 5008 fajn, 508 mi nesedla a pak 308 GTi ... úplně mi srdce zaplesalo a odjížděl jsem s tím, že to auto za ty prachy stojí... dlouho jsem bojoval s myšlenkou, že je to nerozumný nákup ... ale srdce vyhrálo, ač to nebude  finančně jednoduché. Člověk si ale musí dělat radost. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJ: Samozřejmě loni. :) Každému učaruje něco jiného. Já nikdy netoužil po velkém autě (508), libí se mi kompakt trojkové řady. :) 

Agrafik: Dětské nemoci určitě vyléčeny. Ale člověk nikdy neví, co se může stát. Tenhle motor by měl mít pramálo společného s tím "od BMW", je vyvíjen divizí Peugeot Sport, jinak by z tak malého objemu nedostali 270 koní ... ostatní toho dosahují z dvoulitrů. Na síle motoru je ale znát, že to je jenom 1.6 ... ale spíše až v rychlostech přesahující zákonné limity. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se tady tak rozkoukávám, tady se jede ve velkém.. :) Upřímná gratulace k budoucímu splnění snu.

Tohle jsem v minulosti už taky párkrát udělal, že jsem koupil auto, které nemělo úplně logiku, ale srdce říkalo "kup to!". Jenom to nebylo za takový ranec... ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tak úplně pravda, že se s tím "každý určitě svezl", jak již zaznělo na ED byl zájem hodně spíš o 508 / 3008 / 5008 nicméně my jsme se tím tuším předloni svezli a musím říct, že ten odpich, brzdy a tak dále to mi taky hodně učarovalo. Sice je to skoro 300hp vyhoněných z 1.6 ale na druhou stranu auto je lehké ... Docela by mě zajímalo, když člověk využívá pravidelně (ne v jednom kuse, pochopitelně) potenciál toho motoru jaká bude spotřeba (zaokrouhleno na LITRY bohatě postačí). A jak píše Charlie 1 - praktické auto jakože rodinně praktické to určitě není. Je to prostě malý rychlý hatch. Kdo po něčem podobném prahne je pro něj 308GTI určitě to pravé :super  Musím se ale přiznat, že 800 kolíků bych za to nedal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě jste to měli na srazech... Já jsem se dříve svezl s RCZ-R, paráda ale za milion. Pak jsem sedl do 208 GTi a zklamání... dlouhá převodovka, preposilovane řízení:( 

Co jsem četl nějaké testy i zahraniční, spotřeba po dynamičtější jízdě byla okolo 12 litrů. To je super hodnota. 

Když kouknu na spritmonitor (jen 13 aut) a tam je rozptyl průměru od 7,5 až po 10,5 ... tomu se mi nechce věřit, ze s tim lidí jezdí za tam málo. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se takhle bál tuším v roce 2014 na srazu s RCZ-R jeli jsme tehdy s Přírůstkem :D ... A to už byl tenhle 199kw motor. Heh. Jako dobrá vražda to je, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

400 km na 50 litrovou nadrz? To bude těch 12. :)

Dálnice je nuda, každý umí šlapat na plyn ... maximálka mě nezajímá. Ale fungování 1205 kg v zatáčkách je super. A oproti 106 GTi je tohle 1000x bezpečnější.  Málem jsem několikrát 106tku rozbil. :mad: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, radim.1008 napsal:

Hele na Facebooku jsem našel komentář, kde píšu, že byla za 200km pryč. :o To snad ani není možný. :D

A to je právě důvod, proč nekupovat předváděčky ;)

A pro mě i důvod, proč si myslím, že předváděčky na naše srazy nepatří :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...