Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

A schválně - měl jsi rezervu předpisově nafouknutou ? :)  Zrovna nedávno mě to napadlo že bych to mohl u obou aut zkontrolovat, jak na tom rezervy jsou. Takže přední brzdy nebyly léta dělány jo ? A co vůbec bude s 306 až budeš mít 308 ? Dojezdí se jako pracant doma ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezervu jsem musel trochu dofoukat. Já ji nekontroloval hodně dlouho (roky). 

Brzdy jsem dělal v podstatě brzy po koupi auta... vydržely nesmyslné dlouho a loni na STK naprosto bez problémů.  

306 zůstane jako pracant, na špinavou práci. Nového auta by mi bylo líto ho trápit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já H7 kupoval opakovaně v AK okolo 500kč sadu tj 2 kusy .. Samozřejmě kdybych to měl dělat 3x do roka asi mě to nepotěší :) Ale spíš z principu - kdo to má furt měnit.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@StibTo Já si koupím sadu 2 kusů v Lidlu za 150 Kč a asi 2 nebo 3 roky vydržely. Já chtěl na zimu dát Osram, protože ráno za tmy do práce a večer za tmy z práce. S tím, že bych je na léto vyndal a zase na podzim vrátil. Očekával jsem, že dvě zimy to vydrží. Ale bohužel. Uvidím, co na podzim, protože ty Osramy svíti fakt dobře.

Já auto prodávat nebudu, stejně za něj skoro nic nedostanu. Navíc je potřeba pracant na stavbu ... do GTi pytel cementu dávat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když člověk zaplatí 150 za 2 kusy co by čekal ... Já zkoušel mám pocit i NightBreaker Unlimited a vydžely, možná drží doteď. Kelly po slevě na klub cca 550 za 2ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za :xvul ale když kupuju žárovky tak jedině na escape6.. zmiňované "Osram Night Breaker Unlimited H7" které dvě stojí v Kelly 550 kč - po slevě - jsou zde za 489 kč (samozřejmě mluvím o balení 2ks).. Už mám odzkoušeno že jsou zde zdaleka nejlevnější, beru tam pro otce Cool blue H1 za 199 korun, skoro bezkonkurenční cena.. Jednou jsem tam dokonce řešil reklamaci když žárovka praskla po dvou měsících a vyměnili mi to :) Tak jen takové doporučení k žárovkám.. Snad mě za to nesežerete :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, StibTo napsal:

Tak když člověk zaplatí 150 za 2 kusy co by čekal ... 

Svítí a vydrží... Ale Osram samozřejmě svítí lépe. 

Já jednou dostal žárovky z Penny, svítilo to špatně a do roka obě praskly, tyhle opravdu ne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to dva roky a 54 000 km, co se opět ozvalo táhlo spojky. 

Dneska cestou do práce se mi propadl pedál spojky a cosi vypadlo na podlahu. Naštěstí jsem dojel, přes meziplyn jsem zařadil dvojku. 

Ulomil se zajišťovací kolicek táhla spojkoveho pedálu.  To moc dlouho nevydržel, doma mám nové táhlo. 

Nicméně vozím s sebou šroub o stejném průměru, takže operace asi na minutu a už jsme opět mobilní. Až budu mit cas (dobrej fór:mad:), tak táhlo vyměním - to zas bude operace s nohama na střeše. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Akce s nohama na střeše se konala až dnes, ano po 3 měsících. :D Já jsem psal, že na to nebude čas. :D

Nové táhlo na svém místě, otázka asi 10 minut. :roker

Nyní se už blíží 22. výměna oleje a také rozvody. Musím ještě vyměnit zadni brzdy, mrchy vydržely jen 100 tkm.  :DJeště opravit drobnosti před technickou, která bude v únoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...