Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

Když jste 308 GTi moc neviděli, já Vám ji přivezu ukázat na nějaký sraz. Nebo že bych na jaro nějaký uspořádal? :myslim 

Ono bude asi nač koukat, protože mám to nádherné dvoubarevné provedení (za sakra velký příplatek). Je odvedena hodně pěkná lakýrnická práce. :) 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MilanF1 napsal:

Když jste 308 GTi moc neviděli, já Vám ji přivezu ukázat na nějaký sraz. Nebo že bych na jaro nějaký uspořádal? :myslim 

Ono bude asi nač koukat, protože mám to nádherné dvoubarevné provedení (za sakra velký příplatek). Je odvedena hodně pěkná lakýrnická práce. :) 

Mě osobně se 308gti v ''coupe franche'' provedení nelíbí. Podle mě vůbec nevynikne ten zadní černej difuzor se spoilerem když je zadek auta černej ale každý má své gusto. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zase zastánce toho, že k 308 GTi ta dvoubarevná kombinace patří. Ač je ale pravdou, že poté už to auto není tak nenápadné v provozu. 

Jsem rád, že jsem na jaře nekoupil GTičko v barvě šedé Hurricane ... bylo by levnější, ale určitě bych litoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o (jenom) potřebě tahat za to někde na sněhu a vozit se v driftu ... Hlavně je to o tom, že to je zbytečný další ekokurvítko, sám si to doma neopravíš až se to podělá - a tomu věř, že se to podělá. Nikoliv nutně zrovna na Tvém voze, ani bych Ti to nepřál, ale věřím, že se daleko spíš podělá tohle, než aby Ti na klasické ruční brzdě třeba vyrezlo a přervalo se lanko, jako se to stalo nám na 306. A i pak jsme to vyměnili svépomocí bez nutnosti návštěvy servisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+ Tos napsal hezky, "luxus" - baví mě argument, že klasická ručka "překáží" - čemu ? Dalším X dříve zcela nepotřebným tlačítkům či ovladačům ? Držákům na kelímky ? Podle mě je to čirý alibismus, než se zamyslet více nad ergonomií interiéru odstraníme něco, co v autech bylo desítky let a nikomu to nevadilo, funkci to plnilo 100% Při parkování v prudším kopci se prostě raději spolehnu na "na krev" zataženou pákovou brzdu, než na trapné plastové tlačítko ...

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta rucka neni az tak spatna - pokud funguje a je rozume nakonfigurovana.
Mysleno ne ze se zatahne s kazdym vypnutim motoru a nedej boze i otevrenim dveri.
To je pak pro skutecna "telatka" a uzivatele bez mozku.
To ze se bez servisu neobejde nastaveni bude jen cas postupem to bude jako drive diagnostika - taky byla nedostupna.
Dnes se da poridit za zlomek ceny te pred rekneme 7-10lety.
Klasicky "garazista" by prestal opravovat ....
No a k rucce samotne teba XMko ji melo naslapnou na predni napravu .... MB S pokud se nepletu taky ....
Jasne jsou to odlisna auta ale P308GTi neni sport.special ale jen moc pekne sladene auticko pro radost.
A v me praxi jsem rucku pouzil skutecne asi dvakrat / mysleno za jizdy na vyreseni "krizove situace" - za me v pohode.

Treba me se vic zamlouva P206 RC nedavno jsme po jedne pokukovali.
Je to prcek od ktereho cekam jen zazitek z jizdy.
 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ručka v RCZ je velmi prakticky umístěná ... viz obrázek.

Nicméně, jak na to koukám, vybral jsem si špatné auto. :D Měl jsem si spíše koupit Subaru BRZ ... to je dvoulitrová atmosféra, zadokolka, to by se vám asi líbilo více ...

Peugeot-RCZ-R-2013-Interior-Phil-Huff-FrontSeatDriver_co__uk_.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane nedej se. Všichni akorát záviděj :D  
Kdyby jim tu 308 někdo dal, tak bochybuju, že odmítnou s tím: " Ne děkuji, auty s ele. ručkou pohrdám" :aut 

Jinak BRZ resp. GT86 bude asi zábavnější, ale moc nevěřím, že bude rychlejší :myslim  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...