Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

No jasně, já vím, co který název barvy znamená a jaký je v tom asi motor ... No naštěstí Google poradil. To by mě zajímalo, co někdo jako ty bude dělat se 199kw výkonu. Rád uvěřím, že jsi přestal škudlit teda dokud tady neuvidím "zatím jezdíme za 7.12345 na 100" ;):papa

Dodatek : Nepsal jsi někde opakovaně že plánujete potomka ? 308Gti asi nebude ouplně rodinný povoz, což ?

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba ja na te spotrebe - psani si ji nevidim nic spatneho.
Je pravda ze chtit malou spotrebu od V12 v objemu 6l je nerealne ale na druhou stranu pokud dokazu jezdit tak nejak rozume dle treba jinych uzivatelu a jejich spotreb tak proc ne.

Navic pokud jezdim stale stejny styl je hned videt ze se neco deje pokud spotreba neadekvatne roste ;)
A to skutecne cenu ani projete mnozstvi neresime - a taky si poznamky z kazde vyjete nadrze delame  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lihous  - souhlasím, ale nepřesvědčíš mě, že zkoumat spotřebu na setiny litru je <I>ovina. Pokud jezdím dlouhodobě např. za 9 litrů, budu se nad spotřebou či její změnou zamýšlet až teprve pokud se dostanu po 8 nebo přes 10. Vše ostatní je poplatné zátěži vozu, aktuální náladě spojené se stylem jízdy, "štěstí či neštěstí" na červené na křižovatkách, okolnímu provozu a já nevím čemu ještě. A když už jsem se tak rozjel - další místní a nejen místní specialitou je "řešit" spotřebu například po ujetí 500km či ještě méně, tedy vzhledem k dlouhodobému očekávávanému využívání auta naprosto nerelevantní vzorek ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo  S tim se da jen souhlasit nic mene 0,5l do plusu je uz nejake takove varovani navic pokud s autem jezdim dene tak jde poznat ze je treba "linejsi"
Ale dlouhodobe to ma smysl.Tak ze od nadrze k nadrzi .... :)
Taky znam z prace par jedincu co si meri spotrebu dle "palivomeru" na palubce  :mrk / podle rucicky /

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se na styl od nádrže k nádrži vyprd, prostě u 407 mám třeba teď za posledních cca 6.500 ujetých km údaj 9.2l/100 a je mi vskutku jedno, zda to má toleranci plus mínus třeba 2 deci. Protože v těch celkových výdajích za auto se taková umrněná odchylka opravdu ztratí stejně snadno jako změna ceny benzínu z třeba 29,90 na 30,90 za litr ... Auto mám aby jezdilo, ne aby šetřilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosty souhlas - ale vzdalujeme se tematu.
U me jsem "uchyl" na hluky hluk mam rad funkcni brzdy a vubec vse co je v aute.
A servis "menime" driv nez je potreba a opravar si ze me dava mokrej hadr na celo ze jsem pry blazen - a ma pravdu !

Jinak PC nam ukazuje cca kolem 7 na nadrz a dlouhodobe cca o + 0,3 - 0,5 vic ;) Skutecnost je po chipu takova nekdy zajimava ale od toho mame poznamky za vyjetou nadrz.

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to GTIčko. Budu ho mít v březnu. Stejně není v plánu, že bych s tím jezdil v zimě - takové auto je škoda trápit na sněhu a v soli.

Není to nákup z rozumu (finančně je to nesmysl), ale tohle se kupuje srdcem :mrk. Prostě jsem se zamiloval a využil asi jednu z posledních možností na nový vůz ještě se starým ksichtem (faceliftový nárazník se mi nelíbí).

Já nemám problém koupit Octavii RS nebo Leona Cupra za lepší peníze než Peugeota ... ale to by mi neudělalo radost. :) 

3088.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 Nový vůz, předváděčku s nějakými 10 000 km nechci. Vím, jak se lidé chovají k autům, která nejsou jejich. :bojim 

@StibTo, Kopecký má jednu skladovku, ale ne dvoubarevnou: https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/308/17569487?goFrom=list

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, StibTo napsal:

To by mě i celkem zajímalo, na kolik taková skladovka vyjde ... Katalogová cena GTI je 820.000Kč :myslim

Dej si z toho 25% dolu pokud to je před face a nebudu daleko od pravdy...

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, paráda :super Lidi kupují auta za mnohem víc, než je 6kil. A moc rozumím tomu, že jak něco vezme za srdce, tak prostě hlava nemá nakonec šanci ;)
Gratuluju k rozhodnutí do toho jít a držím palce, ať jde s autem vše podle plánu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo šest kil... :D

Tady je výbava navíc. Když už, ať to stojí za to. :)

A nevím čím bych se měl chlubit... stejně to auto všichni znáte a každý se určitě svezl. :P

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...