Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

420 000 km a klasicky olej s filtry. Plus nové kosti stabu a tyčky řízení (klepaly) + geo samozřejmě.

Na jaře půjdou na auto nové přední brzdy. Aktuálně kotouče mají 160 tkm a destičky 130 tkm, už své odsloužily.

Aktuální spotřeba se pohybuje okolo 6 litrů ... už je chladněji.

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja dneska objednal komplet tlumice na 406, ty co tam jsou ted, maj 160tis najeto, uz je delam po treti :) , stejne tak potreti budu delat spojku, njn, aktualne 636tis km :)

ale zase komplet kayaba plynokapalinovky s lozisky hornich ulozeni a sadama prachovek (taky vsechno KYB) za 4900 a spojka od Sachse za 1500, to neni nic hroznyho, o vikendu se na to vrhnu a zase bude super pojezdeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferryho s 636 nedoženu. :D

Na předních tlumičích mám asi 140 tkm ... uvidíme příští rok, jaké budou, třeba to nechám rovnou přehodit společně s rozvody, jako před pár lety. Ale cenu za spojku máš sakra dobrou, já tam mám LUK, myslím za 3500, nicméně ta ještě pár let vydrží.

Uvidíme, jaký servis se ještě objeví. Stále čekám, kdy poteče chladič vody, je stále původní. :D A musím pořešit zadní nápravu. Vrže a je to otravné, asi zatím jenom naplním mazivem. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, musi tech 220 stihnout za leto, az vytahnu cabrio a 406 bude odpocivat :D

nj Milane, to vis, benzinova spojka je proti naftovy je sakra levnejsi. Hele, chladic by ti mozna pasoval ten z moji 306 na dily, tam vypada skoro novej, muzem porovnat podle SB, udelam ti cenu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

220 jsem dal za 8 let ... takže i kdyby zastavil, hned to nebude...

OK, porovnáme v SB ten chladič ... ale nemám problém s tím koupit novej ... při té příležitosti bych vzal i chladič klimy, protože ten stejně musí ven (je natlačen na chladič vody).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Dle SB jsou čísla chladicu jiná. 

Az to přijde, koupím nový. Ale snad něco ještě vydrží ... jelikož auto už nebude mít takový nájezd a moc peněz se mi už do něj cpát nechce. Ale brzdy určitě udělám, to je jasný. Možná rovnou s repasem brzdicu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...