Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktuálně o všem II.


Alesek

Recommended Posts

mozna bych se taky dokopal k tomuhle, tohle se mi libi jako dovca :) a ne do chorvastka 12h oktavkou...jako minulej rok a jeste celou dobu ridic a hend co jsem prijel do Plzne jsem sel do prace a ridil dalsich 10h pracovne jako ridic...usnul jsem jen 2x na dalnici :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to koukej opravit at jedes taky.. :D ale je pravda ze jako dovolena by to bylo super.. :D jenomze nevim co by na to reklo moje auto, kdybych s nim jel takovou streku... prece jenom to neni na dalnice... a kdyztak si pujcim nejakou avii a povezu si tam zalozni auto misto tech dilu :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to koukej opravit at jedes taky.. :D ale je pravda ze jako dovolena by to bylo super.. :D jenomze nevim co by na to reklo moje auto, kdybych s nim jel takovou streku... prece jenom to neni na dalnice... a kdyztak si pujcim nejakou avii a povezu si tam zalozni auto misto tech dilu :D :D

po cele evrope se da bezproblemu cestovat mimo dalnice a vzhledem k povaze \"vyletu\" si myslim ze by to i bylo lepsi hnat mimo dalnici ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...