Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktuálně o všem II.


Alesek

Recommended Posts

Jimmy106: neslušné je to jen u žen po 30 :D

a aktuálně k tématu: já jezdím na zimních celoročně :( a zazimování nehrozí, protože bych musela do práce jezdit sockárnou :) snad tu krutou zimu autko přežije, loni byl zaházený sněhem tři měsíce dokud to neopadlo :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak momentalne je prevodovka venku,bude se davat novy dvojkovy synchron,nejake gufera,tri tahla aby slo lepsi radit a kolecko zpatecky nove,je uz pry uplne ocehlane.Az to bude hotove,tak ho prevezou do karosarny a opravi ten promackli bok.Autko bude zas pekne,jsem zvedav pak na razeni,nebot takhle to je od te doby co jsem to koupil.A promackli bok skoro taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím vás jelikož doma není net dostanu se sem zřídka když mi půjčí přítelkyně přenostnej od vodafona... k tématu zazimování nikdy jsme auto nezimoval přezul ho jelikož ho denně potřebuju do práce a z práce tak asi tak. v zimě víkendy trávím většinou u vleku v jednom nejmenovaném krušnohorském středisku takže tam se taky nějak musím dostat dřív než lyžaří a snowboardisti autobusem... takže občas i blbnutí na velkém parkovišti zasypaném sněhem je super. Loni tam jedenoho kolegu s AR 156 stály lanovody.

A jinak k věku je mi 26.

a jak ste tady někdo říkal o těch sprintech: s tou mojí 1,1 to taky nebude tak ostrý...myslím si že když se vše dohodne a sejdou se tam všechny kategorie tak by mohla být docela sranda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rád řeším pi*oviny:D byli doby kdy sme s kujonem a kubou propsali třeba 14 stránek za pár hodin...:D

no a k věku... když jsem kupoval 106tku tak mi bylo taky dvacet... ideální auto pro mladý ale nesmí mít v hlavě nas*áno, v bazaru řekli mamě jestli to myslí vážně že mi dovolí koupit 16v, že se v tom do měsíce zabiju... a už ji budu mít skoro tři roky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...