Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktuálně o všem II.


Alesek

Recommended Posts

Ale on to opravdu jeden z nej hot hatchů 90let je :-) Na denní ježdění nevim no, dle mě je toho auta škoda. Určitě t opoužít jde, ale to bych si ho stokrát radši pošetřil v garáži na víkendy a na pocukání do práce koupil nějakou mrdku - třeba ten hjůndáj, jak píšeš, kterou pak hodim ze skály, když se něco pose*e.

Uskákaný to auto je dáno tím, že to auto je sportovněji naladěno a také tím, že má malý rozvor. Jestli si chtěl houpavou jízdu, tak sis mohl koupit nějakou ameriku. Pak by třeba byl fun udělat test, kdy pug a amerika projedou prudkou zatáčkou v kilu a jako výsledek by bylo zhodnocení, kdo skončí v poli :-) Myslim si že vim kdo by vyhrál :-)

Co se mě týče, tak s gti jezdim, ač nerad, občas 120km cesty. Nerad proto, protože kvalita silnic je otřesná a na těch 16\" musim dávat bedlivej pozor, abych nevymetl kdejakou ďouru. I tak je to svezení, na těhle kolech a kw podvozku, daleko pohodlnější, než když tu samou trasu jedu v naší jedničkový fóbii. Ta plave na silnici jak štika v potoku, nejede a na těch prkenejch sedačkách se nedá sedět \"dýl\" jak 40km :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale co vám budu vysvětlovat vy kdybysme videli továrnu Pug hořet tak jedete do francie a začnete to hasit... zapřísáhlý motoristi :D to jsou jen neobjektivní názory ... normálním lidem je jedno co to je za auto hlavne ze dlouho vydrží a má slušnou spotřebu a nemusí to bejt jen pug

nejsem zaprisahlej pezotar to ani trochu... vetsina mejch aut byli fordi nebo japonci (aktualne subaru) ...ale P106 GTI bylo proste dobry auto za kterym si budu stat :super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojta.kr - prosimtě začni psát normální věci sem na fórum... za to co si sem kdy napsal, sem si o tobě udělal obrázek... A ještě prosimtě neber si 106 do huby... pro mě to není jen auto, ale styl života... :) ... Teď máš svýho Hjundááje a kdo si koupí hjundáje pěkná k***a je :D ... nic proti ale.... tak zkus nějaký korejský šikmoHáčkařský forum.... nejvíc mě na tobě, že když si 106 měl tak to bylo nejlepší auto, pak si ju zku**** a od tý doby je to podle tebe nejhorší auto.... sere mě na to bě, že si ji zničil...já ji měl v merku a tys mi jí vyfoukl... :( a jak chuděra dopadla :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vek prece vubec nejde. Spis jde o to jestli clovek ma nebo nema v hlave piliny a taky o nejakou elementarni slusnost pri vyjadrovani...

ze by to byla narazka na nekoho?? :D :D :D :D

Jinak se taky priklanim ke zverejneni veku, Alpinko :-) a nejlip i fotek tebe a auticka samozrejme :P

[upravil dne 18/11/10 00:00 Jimmy106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...