Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktuálně o všem II.


Alesek

Recommended Posts

Původně zaslal: Cardaaa

kluci.. když mi pod hlavou na pravým boku(z pohledu zepředu) trčí takovejhle kus plechu, to asi těsnění pod hlavou už nějakej helmut v německu nejspíš dělal což?? :myslim

jj to je těsnění pod hlavou ale že by takhle přesahovalo?Jako by bylo delší než to co by tam mělo být:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak příští víkend pujde auto do servisu už konečně:)

jen jsem se chtěl ještě zeptat... už se tu řešilo to šplouchání vody... jen jsem to nenašel:/ co to bylo?

a strašně mi hučí PP kolo ale jak jedu v pravotočivé zatáčce tak to přestane a jak se zase srovnam tak to začne hučet... to je ložisko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lentilka

tak příští víkend pujde auto do servisu už konečně:)

jen jsem se chtěl ještě zeptat... už se tu řešilo to šplouchání vody... jen jsem to nenašel:/ co to bylo?

a strašně mi hučí PP kolo ale jak jedu v pravotočivé zatáčce tak to přestane a jak se zase srovnam tak to začne hučet... to je ložisko?

jj to vypadá na ložiško,jinak to šploucháíní sem měl taky a myslím že stačilo to jen ovzdušnit,nebo vyměnit termostat,udělal sem obojí a mám klid:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no super...tak sem dneska jel, a najednou zjistim, že mám prazdný kolo..dovlekl sem se do pneuservisu a tam mi řekli, že mám malinkou prasklinku na ráfku :( takže to musim nechat zavařit, už to začína žrát penízky heh...vypada to fakt komicky tedka s rezervnim plecháčem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...