Jump to content

Koupe sady naradi ze supermarketu

simas
 Share

Recommended Posts

Zdravim, tady v Holandskem Lidlu jsem objevil tuto sadu http://www.lidl.nl/cps/rde/xchg/lidl_nl/hs.xsl/index_12759.htm ( pokud to po vas chce nejaky kod, kliknete na spodni odkaz na te strance), ktera vychazi na 2000kc. Tuto sadu jsem hledal v CR a u nas stoji o 1200kc vic. Jde nejak poznat jestli je to naradi kvalitni? Nejake cislo ISO nebo tak neco? Je tam sice napsane PROFI+ ale to nemusi nic znamenat. Sadu bych pouzival v CR na opravy aut ap. S pripadnou reklamaci bych asi nemel problem, jeste cca rok budu castecne i v Holandsku. Na obrazku vypada hodne dobre ale bojim se te kvality aby to nebylo moc \"mekke\". Jo jeste bych dodal ze to nelze v obchode otevrit, kazdy kufr ma plombu. Koupili byste ji nebo ne?

Pro jednoduchost pridavam obrazek:

[upravil dne 25/4/10 simas]

Já teda nevím, ale jen za normální gola sadu dáš 2 000.-, a tady je toho 5x víc;)

Ale jestli to budeš používat jednou za rok tak Ti to možná pár let vydrží, přinejhorším si budeš postupně dokupovat vadný kusy

Když to budeš používat jen doma pro sebe ,sem tam něco počuchnit,nebál bych se toho,tydle ráčny taky něco vydržeji,voříšky taky , akorát ty bity budeš postupně vyměňovat,ty holt moc nevydržeji

Tieto sady maju casto len nekvalitnu povrchovu upravu, vie ich chytat povrchova korozia, ale nic hrozne, mam jednu taku a zatial vzdy podrzala, len treba dat bacha na \"blato\", skoda ze sa to neda nejako rozlisit rozumne :( ... nie je to na denne makanie, ale raz za tyzden nieco pomajstrovat, to bohato staci ;)

tak misto obeda jsem si ji skocil koupit, jsou v ni i bity ktere jsem videl asi jen jednou v zivote v nejake zehlicce. Tady v NL ji nemam na cem vyzkouset, ale ve ctrvrtek budu v CR tak ji na necem zkusim. Snad bude dobra.