Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 1.6 HDI nefunkční klimatizace


mysak

Recommended Posts

Dobrý den,

Peugeot 307 SW, 1.6 Hdi 80 kw r.v. 2004. Při zapnutí digitální klimatizace nepoklesnou otáčky a není slyšet cvaknutí, klimatizace nefunguje. Zkoušel jsem kabely po cestě od rozvodné skříně nad levým předním kolem až dolů ke konektoru u kompresoru – první fialový je v prvním konektoru rozvodné skříně na pozici č.7 a druhý zelený je v rozvodné skříňce spojen konektorem s bílým drátem. Pokud to chápu správně, tak se má na konci konektorů dole u kompresoru (fialový a zelený drát) objevit 12V, které by mělo spínat spínací cívku kompresoru. Naměřil jsem v rozvodné skříňce nad levým kolem odpor 4 ohmy mezi těmito dráty (odpor spínací cívky kompresoru). Zapínáním A/C na klimatizaci se však 12V napětí neobjeví. Nevíte někdo kde může být chyba. Není tam ještě nějaká pojistka? Digitální klimatizaci jsem zatím nerozdělával a nevím jestli z ní lezou nějaké dráty, které přímo ovládají 12V napětí? Pojistka pod volantem číslo 24 (15A) je v pořádku.

díky za případnou radu

Myšák

P.S. v předchozím příspěvku jste zde psali o uniklém chladivu, že se nesepne kompresor při nízkém tlaku, mohlo by to být tímto a 12V napětí se zde neobjevuje (na konektoru u kompresoru)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...