Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sharpers - Modrásek


sharpers

Recommended Posts

Tak to je moc pekny kousek :-) dobre jsi vybral... Nechces se mnou vymenit radio?? :D me se v coupe ten kazetak ale hrozne nelibi :D

Ke gumam, v jakym stavu jsou ty co mas ted obute? ja jen ze stejne chces kupovat vetsi disky tak jestli neni zbytecny ted davat neco do novych pneu. tyhle 15\" uz bych obul do zimnich a na pristi sezonu novy ALU s pneu... pokud jsou nutne tak na 306tce mam obuto DUNLOP SPORT 2O2OE ... levny a paradni, jedu na nich 3ti sezonu a vzorek porad maji. jsou tiche a nikdy mi neustrelili... jen ted koukam ze ukoncili vyrobu ale nasel by jsi urcite jejich nastupce nekde.

Preju at se dobre jezdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sharpers

potřebuju udělat rozvody....máte někdo zkušensoti ? v knižce \" Jak na to\" se píše že t zvládne i zručný \"nemechanik\" .......

V knížkách jsou občas napsaný hrozný blbosti. Nesmíš všemu věřit. :aut

Já tedy zručný moj nejsem, ale stejně bych si na to netroufl. :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdybych ted obul nove gumy tak bych je na jare prodal az bych sehnal vetsi.....vis jak normalne prodat alu + rok stare gumy, to se v poho proda

jen me zajima, v technicaku mam ze muzu i 16ky, jdou na auto i 17ky ? povolí mi to když budu mit kola s typovým listem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na auto musis dat presne to co mas v technicaku, ja disky 15\" presny ale gumy jsem dal 195/50 misto 185/55 a malem mi nechtel dat ani technickou, kvuli 1 centimetru navic. myslim ze do technicaku jde neco dopsat ale nebude to nic jednoduchyho kdyz se bude jednat o velky disky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

nakonec teda tohle leto asi dojezdim na tech co mam, na zimu na tyhle alučka obuju zimáky...na jaře seženu sadu 17tek....bud nove ebo starsi uvidim podle nabidky.

Jinak se nebojim ani tech 17tek, STK mam za dva roky v dubnu , takze tam pak azjedu v braznu jeste na zimakach :D

Jinak v poslední době sem vyměnil svíčky, vzduchové filtry, koupeny nové koberečky, viz někde dole bude foto :D

zítra jede Peugeotek do servisu, ten bude proveden v AutoChodura v Šenově, všichni o nich povídají hezky tak snad bude taková i realita...

Budou teda dělat rozvody, vodní pumpu, plochý řemen, výměna vody, oleje, olejového filtr, brzdové kapaliny, přední kotouče, přední a zadní destičky, zadní stabilizátory, doplnění a vyčištění klimy+ventilace. Ještě jim řeknu ať se podívají na ten chřoupavý zvuk v zátahu , ted apokud to třeba nezmizí s výměnou rozvodů .

Pokud vše proběhne ok tak tam příští týden autíčko poputuje znovu a přihodím tam zámek zpátečky, pokud zbydou finance tak i alarm.

Tenhle výkend plánuju auto vykoupat + komplet povysávat a udělat nějake fotky, pokusím se mrknout na ty přední okna, jsou clekem volné a při zavřeném stavu pořád vržou, tak samo při otevírání nebo zavírání vydávají pazvuky. Mrknu jak je to tam uchycené a jestli to třeba není povolené, při te přiležitosti pokud to jde promázneme stahovačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pežotek je od rána v péči servisáku Auto Chodury z Šenova.

Mění se : přední kotouče + desky, zadní desky

- zadní stabilizátory

- rozvody , řemen altíku, vodní pumpa

- olej , filtr, voda, brzdovka

Opravuje se : Vyčištění klapky

Seřizujem : - geometrie

- ruční brzda

- diagnostika motoru

Bohužel nešla použít vodní pumpa Graf, kvuli toho že novější mají část plastovou a tyhle prý často tečou, obědnána nová original peugeot

zítra budou volat jeslti se po výměně rozvodů vytratil ten nezdravý zvuk v zátahu, pokud se nevyrtatí zjistí co to dělá a uvidime jeslti je to třeba opravit nebo ne

zítra tam ráno zavolám at vymění i palivový filtr. někteří říkaj že některe 406ky ho nemají ale podle mě blbost.

PS : stačil ose zmínit že mi je doporučili na Peugeot Clubu a hned pán řekl že pak dáme slevu na práci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám po servisu to je dobrá zpráva :super

a ta špatná ? teče mi do auta....kolem antény....včera sem umýval auto, v autě u řadičky dost vody, strop kolem antény mokrý, ale byo to fakt jen kolem antény, ne u okna....nevíte někdo jak tam anténa drží ? jak se dá sundat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nějak takhle. Krom vodní pumpy a oleje sem si vše kupoval sám. Dole vidiš cenu dílů + cena za práci

Rozvody Bosh: 2300kč + 1800kč

přední kotouče ATE: 1200kč/ks +300kč

přední desky ATE:1350kč +300kč

zadní desky ATE:1350kč +400kč

olej filtr Mann: 150kč

řemen altíku Bosh 380kč - vyměna v ceně rozvodů

vodní pumpa original - 1765 - výměna v ceně rozvodů

olej 5W40 - 1570kč i s výměnou

DOT4 300kč + 350kč výměna

teď ještě přibyly zadní stabilizátory - 690kč/ks + 500kč výměna

nějake zadní tyče...nevim ktere - 700kč/ks + 500kč výměna

doplnění klimy, dezinfekce pomocí ultrazvuku - 1400kč

Vše servisováno v Chodurovi v Šenově...mám na ně ale dost rozporuplné názory. Při prvním servisu vše super, při druhém už je to horší. Chtěl sem opravit to co bouchá na zadní nápravě, řekl jsem že to \"ASI\" dělají stabilizátory protože tak mi to posledně řekl její technik. Tak prostě vyměnili stabilizátory a ty tyče, dal sem za to 4tis a náprava si vesele bouchá dál .

Při čištění klimatizace - dali nový kabinový filtr za 600kč. Já řekl a´t ho nedávaj že tam je starý 2 týdny. Paní řekla ok nedáme. Stejně ho tam dali, tak sem ji řek ať mi aspon dají ten \"starý\" . Nedají protože ho vyhodili, já řek že byl 2 týdny starý ona že na to mechanici nekoukaj, prostě ho vyhodí a dají nový. Tenhle postup trochu nechápu.

A za poslední. Závodau sem popsal takhle :

\" Při studeném motoru se při přidání plynu ozvývá drnčiný kovový zvuk který je závislý na otáčkách, když se tenhle zvuk ozývá tak je jasně nižší výkon. Před prvním servisem (rozvody+olej) to dělalo pořád, po servisu to dělá už jen při studeném motoru, po ujetí cca 5km zvuk ustoupí a motor má znatelně vyšší výkon. \"

Tak si paní prý napsala špatné starty a mechanici mi volali že filtry sou dobré a svíčky taky a nci špatného tam nenašli.:roll Prý i vyčistili klapku ale to si naštěstí nezaúčtovali.

Při předávání auta tam byl hlavní mechanik ( mezináma velice sympatický chlap a jde vidět že tomu rozumí) , nastaroval sem, ozval se onen zvuk, já mu o něm řekl, on si ho poslechl a řekl že je na odchodu katalyzátor, že může způsobovat i tu ztrátu výkonu....Zjištění závady cca 10 sekund. Bohužel on u oprav nebyl protože byl někde an výjezdu, jaká škoda.

Jedna pozitivná zpráva je že mechanici při kontrolách kajsi našli že je špatně přidělané plynové lanko, nevím jeslti ohlé nebo skříplné nebo co, oopravili to a auto jezdí uplně jinak. Předtím to bylo pořad jakoby byla špatná spojka, na dvojku při 30km/h to šileně škubalo , plynulý rozjezd nemožný. Teď uplně paradní . Tuhle opravičku si taky nezaučtovali za což jím děkuji.

Dneska tam jedu znova a obiju jim ty stabilizátory o hlavu. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...