Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot a závady


korado

Recommended Posts

Jen pár mých zkušeností:

Vozidlo jsem zakoupil v řijnu 2002 - tedy záruka 12 měsíců

při koupi nefungovali el. zrcátka-tedy hned za dva dny v servisu kde po třech hodinách konstatovali, že opravdu nejdou a musí je objednat a do týdne mi zavolají a budu si moci přijet znovu...tedy pokud to Peugeot ČR schválí a díl pošle(tato procedůra je u všech reklamací..).

Nyní mám najeto 70 000 - byl jsem již dvakrát odtažen..

Dále:

2×rozbitá klimatizace-jednou jsem na ní čekal 3 týdny než ji přivezou a bylo ostré léto (SW má prosklenou střechu a venku bylo 35 stupnu...)

3× přestaly jít elektor. zrcátka

odešlo chlazení motoru a vozidlo bylo po dvou hodinách v křižovatce odtaženo do servisu

mechanika ručí brzdy – 1 měsíc vozidlo podkládáno cihlami

2×výměna zámku zadních dveří

pískání z motoru – přítlačná klatka

oprava převodovky – 1 týden

pískání z motoru – ložiska

2×rány v přední ose

výměna čidla nádobky aditiv 6.000,-

výměna spínače okna

oprava displeje-nejde

doplnění aditiv - 7.000,- ne jak píše Autotip 4.200,- (naf?áci, těšte se!)

v 80.000 km výměna filtru pevných částic - 30.000,- Kč (v servisu: a to Vám při koupi neřekli?) :cool:

Nyní opět vozidlo v servisu - opět setrvačník a převodovka a spojka..... cena 42.000,- zacvakám sám u auta starýho rok a třičtvrtě( řeším od srpna) a za 720.000,- Kč

Až doplatím leasing půjde z baráku. Nechcete někdo móóóc hezký auto?:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad bylo dělaný někde v Albánii, nebo se u tebe koncentrovaly závady za nás za všechny. Neplatí tady ono mušketýrské :\"JEDEN ZA VŠECHNY, VŠICHNI ZA JEDNOHO\"?:o:D:o

P.s.: Ještě ti tu chybí vibrace volantu:o

[Editován dne 8/10/04 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 korado: soucitim s tebou :( U me to byla zatim jen vymena volantu (hned kdyz jsem to kupoval), displej mel nektere casti nevysvicene - opet reklamace a k tomu jeste ty vibrace volantu. Je toho sice malo, ale na 2 mesice \"stare\" auto .... no kdyz to tady vsechno ctu tak me jima hruza co me jeste ceka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim setrvakem... kdyby to nekoho potkalo (nikomu to samo nepreju), dejte vedet. dozeneme ty original dily levneji.

jinak meni se jen setrvak, spojka a kominek prevodovky, ne vic. je to prace a musi pul predku ven a je to prace tak na 5 hodiny, ale da se to.

kola doporucuji vyvazovat bud primo na aute (cetl jsem o otm, ale nikdy nevidel), nebo alespon chycene za srouby, ne za stredy. pomuze to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem řešil na aurtě samé kraviny, ale naštvou taky, jdyž je toho víc. Ale jak píše michal206, problémy jsou naprosto všude a každé auto má své specifické mouchy. Máme v rodině Audi AllRoada a kdybych měl jmenovat jeho chyby a dobu, kterou stráviol v servisu, tak bychom tu byly taky pěkně dlouho. A to se jedná o auta za půl druhého milionu, tak by si člověk řekl, že by to mělo za něco stát, ale pravda je taková, že do aut je montováno čím dál více elektorniky a tak stoupá pravděpodobnost poruch. Každou chvilku se někde rozsvítí čidlo signalizující poruchu nějakého dílu, ale ve skutečnosti to je třeba jen prevence a o nic závažného se nejedná. Když s tím přijedete do servisu, tak vám údajně špatný díl stejně vymění a pěkně Vám to naúčtujou. Prostě si myslím, že 307 má svoje mouchy, ale né o moc víc, než auta e stejné kategorii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám HDI 110. O vibracích se ani nezmiňuji- výměnu čepů a 2×dotažení-beru jako drobnost. Do klubu Peugeot SW se nemá cenu přihlašovat, dlouho bych tam nepobyl. :papa Kupoval jsem ho Federal Carsu v době, kdy se tady na něj čekalo až půl roku-dle motoru. Oni ho dokázali přivézt od německýho prodejce-v německu jich měli dost. Mám ještě německou garanční knížku. Zezačátku mě lidi zastavovali, jaký je to krásný auto. Teď mě zastavujou, abychom si vyprávěli skazky. Nejvíc asi lidi štve že to auto za 720 tisíc vrže jak stará mrcha-tohle se nikdy v servisu nepodařilo odstranit. Kupoval jsem ho s tím, že bude mít za tři roky pořád dost slušnou cenu-už o tom nejsem přesvědčen. P.S.: Ta 407SW vypadá božsky..:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já takovýhle \"hovadiny\" zatím neřeším. Servisní prohlídky jsou každých 30tis.km, to je asi tak podle toho kolik ujedu jednou za dva roky, kromě toho Jean absolvuje jarní a podzimní kontroly.:cool:

A jak je to u HDi nemám ani potuchy. Natož teprve tuchy.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...