Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot a závady


korado

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

Jak jsem již slíbil přidám taky své zkušenosti :roker

první půlrok ---------------------------------------------------------------------

3 700 Km špatná signalizace oleje praskáni ve střeše-promazáni spoje sloupku a střechy, a rozsvícení mlhovek v autě omylem z výroby osazených dokoupením a výměnou BSM jednotky která je řídí.

4 100 Km praskáni ve střeše drhne řazení zpátečky a svolávačka X3B

4 270 Km opět praskáni ve střeše - promazání a zasilikonováni spoje

druhý půlrok -----------------------------------------------------------------------

8 300 Km praskáni ve střeše - chtěl jsem ho vrátit :grr - podle techniku z dalekého Německa vytvoření olejové kapsy v silikonovém tmelu v místě spoje středového P sloupku, střechy a střešní výztuhy, Nevím co použili za maziva ale dodnes to drží a klepu to na dřevo ?uk , ?uk.

Neoficiálně jsem se dozvěděl že místo dvou svaru tam byl jeden velký :o

dále výměna COMU(páček směrovek ),výměna kulisy řazení - drhla,

vibruje výfuk- úprava uchycení, rezonuje repro - úprava výztuhy dveří, ošetření brzd - pískaly, a úprava střešního nosiče protože závit ve střeše je nařezaný ve špatném úhlu.

po roce ----------------------------------------------------------------------------

11 500 Km hlučný ventilátor topení - výměna, pocit tuhého řazení - preventivní výměna oleje převodovky.

12 700 Km nefunkční palivoměr - výměna plováku

12 800 Km natankoval jsem plnou a pod autem kaluž Nafty

- odtažení dotažení matice nádrže výměna těsnění (asi ho tam předtím nedali :mrk ale dotankovali to pak doplna

16 200 Km konečně se projevilo v servise klepání stabilizátoru nápravy- výměna levého táhla stabilizátoru, auto vrže - promazání zámku dveří, řazení ztuha - promazání táhel řazení.

17 050 Km klepání stabilizátoru se neprojevilo v servise , táhne doprava

- očištění brzd(přibržďovaly) a záměna LP kolo za PP

a garanční prohlídka

po dvou letech a po záruce-------------------------------------------------------------

18 700 Svolávačka X9F

19 240 Km pískání za studena z motoru - promazání řemene

to vydrželo 14 dní a popískává si znova potvůrka.

--------------------------------------------------------------------------------

Přesto jsem na něj nezanevřel, snad jsem si svůj díl už vybral, kvalitní svezení v pohodlí snad stojí za to. Ale autu naslouchám a čekám co se ještě objeví.

PS: výměny žárovek jsem nepsal :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divím se,že jsi netrval na výměně auta :o To je teda seznam.Měly by si uvědomyt,že když se člověk rozhodne pro kup nového auta,tak jedním z hlavních důvodů je nejezdit pořád po servisech:xvul Kdysi platilo nové auto=pohoda.Hold dnes je důležitější kvantyta né kvalita:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lucia

Dobrý deň, potrebovali by sme nejaku prirucku na peugeot 205, 1.1. Ak niekto vie poradit, prosim kontaktujte ma. Vopred dakujem vsetkym, co mi odpisu. L

To spíš napiš do sekce modely/205, nebo do servisu, tady u 307čkařů? Nevim nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak jestli mě čeká to samé co vás,tak na něj podám inzerát hned dneska. Je to dovoz z Francie a je to po leasingu. Měla to tam nějaká svobodná zubařka. Najeto 60 tis a je to rok 2003. A kupodivu si koupila zase 307,tak doufám že s tim byla spokojená a že to neprodávala,protože bála že nedojede do práce včas a nechá na holičkách lidi s bolavýma zubama. Ale časem se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...