Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot a závady


korado

Recommended Posts

  • O 5 týdnů později...

Tak k výměně filtru pevných částic:

starší modely mají výměnu v 80 t pak udělali konstrukční změnu a je to na 120 t při výměněn se vám budou snažit nacpat prý ten starý i když to příkaz nenařizuje. Setrvák už mám v 80t měněn 2× dnes ráno opět podivné pískání.... Jinak k placení záruk: Dily prý zdarma dodá Peugeot a práce jde za servisem kam jste přijeli- takže tady vidím zakopaného psa, proč to máme všichni pořád v pořádku a nic nenašli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak se po čase ozývám. Setrvák mám vyměněn a nyní vše OK.

Po záruce prý to vymění také, akorát musí napsat dopis na Peugeot a oni to musí schválit. Většinou to prý povolí a nebo když přimhouří oko tak to napíšou na jiný mladší auto (asi jim budeme muset více lézt do pr.... .....).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu dnes poprve, ale mel bych take neco k veci - piskani. Mam 307sw 110k HDI a po roce a pul najeto 85.000km. Piskani setrvacniku je ma nocni mura. Jiz dvakrat meneno!!! Vzdy to hvizdalo pri rozjezdu a pri vypinani motoru. Nyni jiz opraveno, jen cekam kdy to zas zacne :(

Co se tyce jinych problemku do teto doby, tak vybrace volantu ve 130km/h - domnival sem se, ze mam bouchly rafek, ale stacilo nove pneu. Pak se mi zasekavala venkovni klika u zadnich dveri - take 2x meneno. No a nyni cekam (jiz 2 tydny) na nove lozisko do predniho kola.

Mimochodem, jake mate zkusenosti s Peugeot servisama? Cetl sem tu, ze se vzdy ceka na objednany nahradni dil. Je to takhle pokazde? U me to vzdy tak zatim bylo

:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, piskalo to porad a postupem casu to bylo intenzivnejsi. Zejmena po zarazeni jednicky a pomalem rozjezdu to bylo slyset. Druhy extrem nastal vzdy po vypnuti motoru.

V servisu na me poprve koukali, ze kecam a teprve to vypnuti motoru je presvedcilo. Okamzite rekli, ze to je setrvacnik ve spojce. Po cca.4 mesicich zas. To uz sem to ani nemusel ukazovat a rovnou to vymenili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2lamancha: Jeste doplnim, vcera sem byl vyzvednout pazouta ze servisu po vymene loziska v kole a toho setrvacniku a koukam na vypis prace, ze menili komplet spojku. Vse nastesti v ramci garance - jeste ji mam 3 mesice, tak to musim vyuzit

;)

Jinak spokojenost (uz nepiskam :D ), tak snad se to pak nezacne sypat.

Chtel sem se jeste optat na tu zkusenost se servisama. Koukal sem, ze mas NL znaky. Servisujes v Holandsku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem z toho piskani zmateny, jednou piska, dvakrat ne, kdyz si dam a pozor a necham ho zklidnit tak zpravidla nezahvizda, ale pak zase jo, kaslu zatim na to.

Jo servisuju v NL, zatim to byly jen reklamacky(PP,disky), predni sklo, vymena odreneho narazniku (pojistovna} a vymeny oleje 20 a 40tis.km. Brnkacka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 307 2,0 HDi 90k. Aj ja som mal koupu závad.

- zlá zadná náprava, mala veľkú zbiehavos? - odpoveď pracovníka v P. servise: \"kúpte si pneu. Pirelli, tie sa vám dra? nebudú...\", napísal som s?ažnos? do Peugeot Slovakia, a po premeraní geometrie mi vymenili zadnú nápravu.

- zasekávanie zadných dverí

- výmena software v RJ

- a kopu malých drobností.

Mám už 165 000 km a dlhodobý priemer je 5,3 l/100 km. Prehliadky \"A\" si robím sám. Podľa mojej skúsenosti je, že v peugeot servisoch vedia len málo. Auto sa mi páči a som s ním spokojný. Treba si len preštudova? kopu literatúry, poradi? sa na fóre a je po problémoch ... Zdravím peugeo?ákov!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kolik to stoji nevim, ale jelikoz pri vymene musi udajne motor z casti ven, tak to asi levne nebude. Zkusim se zptat. Pokud ti ale to \"kvileni\" nevadi, tak s tim asi muzes jezdit klidne dal. Ja to menil jen proto, ze to je v zaruce.

Jinak nevim, jestli mam nejak proklety \"307 kousek\", ale o vikendu behem cesty do CR mi prestalo fungovat turbo .:mad:

Jen to po sepnuti turba sycelo jak saň. Tak sem poprve navstivil Peuget servis v CR, ale nic s tim neudelali. Jen omrkli, jestli neni praskla hadice ci neco podobneho, ale nic z toho to nebylo. Tak sem to dneska dal do servisu, kde sem to kupoval a cekam co to zas je :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem vcera vyzvednul auto ze servisu a ten problem s tim turbem byla jen praskla hadice - stale garance. Tak mi je divne, jakto ze to nezjistili v tom servise v Praze:bojim

Jinak co se tyce francouze v Nemecku, tak design Peugeota rozhodl pri vyberu - proste parada. Ale uz sem si i vyslechl nekolik ostrejsich poznamek na meho Pazouta od mistnich zavistivcu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...