Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čištění klimatizace


Haryk

Recommended Posts

Golias: dik za pocesteni...

jo strka se to zkz vydechy, byl jsem u toho i v autorizovanym servisu kdyz to delali. U ty peny mas asi metrovou hadicku terou tam strkas. a pomalu vytahujes a stale strikas. potom zavres ten ovor a pustis vetrak na maximum...a jen ten sajrajt chytas do hadru ci uterek... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale viděl jsem jak to dělali v profi firmě na klimatizace a tam to dělali obráceně. A příjde mi to ligické, protože před výparníky se takhle nedostaneš. Vyčistíš jen výdechy a kus trubky před nimi, ale to je hodně málo pak se nedivím že to smrdí dál. Je potřeba to zlikvidovat na vstupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem tady psal tak by asi bylo nejlepší kdyby nějaká dobrá ochotná duše nezalovila v serviceboxu jestli tam není nějakej obrázek kudy by se dalo do oněch míst dostat přímo. Stříkání pěny do výdechů a chytání hadrem co uteče mi přijde trochu amatérské a že by se to dostalo do postiženejch ůtrob nevěřím.

.

Prosím za všechny majitele 807 (případně i C8 ;)) jestli by se po tom někdo nepodíval a neporadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty breberky co vydávají ten puch, žijí na výparníku, k výparníku se přímo dostat NEDA--takže jen stříkat určený sprej do sání klimatizace a pak dát nový filtr

druhá možnost dát čistit profi klimaservisu a pak reklamovat případné nedostatky--nic jiného s klimou asi nevymyslíte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta pěna podle mě odstraní prach a podobné částice a proto do výdechů, ale desinfekce co ničí ty breberky (moc hezký odborný název) tak ta je potřeba do sání a točit dokola aspoň 20 minut. Možná že se dá nádech vnitřní cirkulace podle sluchu a proudu vzduchu najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska Ajatinoval a rozdíl je opravdu znát. Zatuchlina téměř úplně zmizela. Zítra budu měnit filtr a tak to prostříkám ještě jednou. Jinak to asi v útrobách toho chlazení asi pěkně žilo protože jsem viděl jak se z nějaký škvíry (kousek vedle za plynovým pedálem) pěkně pěnilo. To šla asi pěna těm bakteriím od huby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

ano,všechno na světě jde,jen malé děti se to musí učit...:P

výparník je uvnitř krabice klimy,takže po demontáži plastů v kabině uvidíš další plast klimy:)

Z té krabice povede hadička pro odvod kondenzátu,krerou odpojíš a skrze ní aplikuješ přípravek.

[upravil dne 28.4.2010 sekaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...