Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

regeneracia fap


MINI

Recommended Posts

Guest Lukas Vavrinec

aha, cize ono ta regenracia uplne nezmizne?no pekne, a to som si myslel, ze po mechanickom a elektronickom odstraneni Fapu uz budem mat klud, no pekne :grr ...skusim si dat teda este pozriet ten EGR ventil a uvidime, ci to pomoze...len tak ma teraz napadlo, zanesene vstrekovace alebo trysky to nemozu byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Poznáš to na inom zvuku auta, viac duní, trochu slabší výkon. Pri samotnej regenerácii špec. podmienky nie sú keď už raz začala, najlepšie neprerušovať jazdu kým neskončí. Ay regenerácia vôbec začala, musí mať motor určitú teplotu a otáčky.

Dik Another,

presne to som pozoroval, ale teraz je to myslim ako predtym - aj vykon aj hlucnost. Alebo je to iba moj osobny pocit? Ked sa ukonci ta regeneracia, tak by mal zrejme byt vykon aj hlucnost rovnaka ako predtym, ze? A ako dlho ta regeneracia priblizne moze trvat? :myslim

Diik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim spatnym startovanim,vcera jsem si koupil Svet motoru a jsou tam 4 stranky o 407 jako bazarovy tip.Zminuji se v nem o vahavem startovani 2.0hdi, zpusobeno unikem maleho mnozstvi oleje z turba na starter a ten pak slabne vykonem.

Nevim,treba to muze byt i tenhle problem.

Svet motoru č.31

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozne ze, pri niektorych typoch 407 2.0hdi ta regeneracia nieje prednastavena a treba to regenerovat cez dia. Fotrova 407 rok.v2006 mam pocit ako keby sama od seba neregenerovala, naposledy prebehla regeneracia cez dia, ked sa doplnalo aditivum. auto ma najazdene 164000 km. jednoducho som tu regeneraciu na fotrovom aute ,,nepocul,,. na mojej 407,ale s motorom 2.2 hdi to pocujem zjavne a prebieha to tak ako popisujete, motor mojmu uchu skvele vrci mohol by mat taky zvuk kludne aj vzdy...:)a po nejakych 20 30 km to prestane.

vdaka za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROTOZE REGENERACE Z 80% NEJDE POZNAT!!!!!!!

U 407 taky nejde spustit regenerace pres diag.Urcite ne zpusobem ze motor nabere 4tis.otacek a regeneruje.

Tam se vemou jenom data z ECU a vyhodnoti se to jako regenerace.

2.0 HDI neprestava regenerovat jenom tak.Takze jenom zdani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Petře, myslím, že jsme to nastavovali na 20000, ale to je teď vedlejší. Už jsi zase na 100 km? Opravdu nevím co s tím. Pokud si vzpomínám, tak servisní interval se nastavuje v budíkách. Nevím, jestli to třeba nebylo stočeno a nedělá to potom nějaký problém. Z jiného soudku, co ten motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pedros007

Tak už mi to dnes zase odečítá a mám tam servis -100km:( Nevíte někdo čím to je?

Měl jsem stejný problém, taky mi to odečítalo jak se mu chtělo. Z ničeho nic to kleslo třeba o 10000km a do mínusu jsem se dostával docela pravidelně. Ale od té doby co jsem měnil olej tak (ťuk ťuk) zatím bez problémů. Odečetlo se mi reálných 5tis což před tím bych byl už minimálně 2x v mínusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem od té doby najezdil pouze 350km a zatím to necukalo, jezdím teď pracovním, ale počítám že to každou chvíli zase přijde, ty už jsi v Praze? Já jen kdy tě pak mohu zkoušet přemlouvat na tu DIA:)

Ohledně toho odečítání Km jsem také dělal olej asi před měsícem a vliv to nemělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

je možné,že při probíhajíci regeneraci je konec výfuku téměř rozžhavenej?Po zastavení jsem pocítil takovej zavan od zadu,že jsem ze zvědavosti přiložil ruku ke konci výfuku a téměř se spalil.Nedotkl jsem se ho.To jsem učinil posléze a kurna,puchýř jak hov..o.Ten měl snad 150 st.Stará 406 měla jen vlažnej výstup.

A ještě taková příjemnost,při regeneraci je spotřeba snad o 1,5litru vyšší.Myslím,že je to krok spravným směrem ty filtry.At žije ekologie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...