Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kola tecnomagnesio vs chalenger2


olda

Recommended Posts

Strejdakopec: Ty seš teda ale srandykopec:aut

každej holt máme jiný vkus, kdyby se nám všem líbily stejný kola tak bude jen jeden druh:)

A jak o nich můžeme napsat že jsou krásný??

Třeba takhle: Challengery jsou krásný;)

[upravil dne 2/5/10 Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

A tohle je nejvíc,ale to udělali prý v servisu,ale není mi jasný jak.Jinak kola mám na autě,nehází,nevibrují,zkoušel jsem na nich maximálku a úplně v pohodě.Jinak cenu nevím,koukal jsem,že se pohybují dost vysoko,tak bych zkusil za 7000.Je to bez gum,jen disky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam Challengery na svy 307, dal jsem tam 15mm podlozky a musim teda za sebe rict, ze bych to uz nemenil, za vicepaprskovy uz vubec ne. Jsou jednoduchy, elegantni (nebo jednoduse elegantni? :-) ) proste podle me nejlepsi, co se na 307-mu muzou dat. Subjektivne mi prijde ta 308-ma vyssi a clovek to asi musi vsechno videt nazivo, jak ktery kolo vypada. Verim, ze tyhle challengery strelis jedna dve, ja za svy daval 8tis (manik teda chtel puvodne asi 9,5), mozna jsou ale v trochu lepsim stavu (to posledni kolo je jebnuty fakt silene - za to bych tem jantarum v servisu utrhal.. vsak vite co)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kola jsou dobrý a moc dobře se čistí,ale jsou 6,5 široký a já mám v papírech 7,5,proto je chci pustit,jinak bych si je nejradši nechal,ale kdyby měl někdo zájem,tak jsou na prodej.Jestli se zdá cena vysoká,tak nabídněte,co byste dali.Jinak kola jsou bez gum a bez šroubů,prostě jen disky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...