Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teplotni cidlo na chladici P405 1.8TD


Guest dtyrkas

Recommended Posts

Vypatrano: Voda z expanzky mi utika kolem bajonetu teplotniho cidla.

A ted otazecka: Je tam O-krouzek, nebo ne? Ja ho tam mam, ale nevim, jestli zrovna to tesneni je pricinou uniku vody.

Stalo se vam to nekomu taky?

Pak me jeste napada, ze kdyz je hladina nize, nez cidlo, nema sanci sepnout sahary a tudiz bych teoreticky mohl uvarit, ze jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen zvýdavá otázka. O kroužek, kolem teplotního čidla? Jestli mám na mysli to samé, tak já tam mám měděnou podložku. Dotáhnu a ještě vždycky máznu troškou tmelu.

Doufám že jsem se neseknul a nemáte tam nějakou specialitu která je neznáma vlastníkům stejného motoru akorát v atmosferickém provedení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D .. tak to jsem presne zjistil o vikendu. Mate recht.

Kazdopadne asi to zamazu silikonem. Nic jinyho me nenapada. Dolivat tam nic uz nebudu, protoze za ten vikend mam pod autem zas louzi. Co myslite? O-krouzek nemaj ani v peugeotu.

[Editován dne 11/10/04 dtyrkas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není na něm nic špatného, ale tohle čidlo jde utěsnit buď novým O-kroužkem, který stojí pakatel anebo lze použít obyčejné gumové těsnění do vodovodní baterie.

Neznám přesný rozměr, ale musí být tlusté cca. 1mm (aby se přílišnou silou neodlomily bajonetové západky čidla) a průměr...citem, tak akorát.

Takhle to mám u sebe, nic mi nekape, čidlo funguje a to už rok.

d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... hi hi, no jasne, taky jsem to tak udelal, sehnal jsem O-krouzek a uz je vse OK. Dokonce jsem zjistil, ze mam jeden stejny doma (od predesleho palivoveho filtru) , tak ted mam 2. :cool:

To stary tesneni bylo \"omackany\", presne jak tu rikal Karel. No clovek se porad uci neco noveho. :D

Dik

[Editován dne 12/10/04 dtyrkas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...