Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lepsi wifi prijem


dejmall6

Recommended Posts

zdravim a prosim o radu.jsem laik proto omluvte me vyjadrovani.muj stary ntb fujitsu siemens lifebox (s mizernou pameti,jiz \"deda\") doslouzil.jezdim jako tir.pouzival jsem ho pouze jako tv (s tv kartou aver media),nebo spolecne s ovislink wl-5480 usb wlan adapter doplneny magnetickou antenou pro prijem netu pres wifi.prijem wifi slabsiho signalu byl podstatne lepsi k porovnani novemu aceru s wifi zabudovanou.koupil jsem asus k50lj.a mam stejny problem.na wifi zonach v barech-neni problem.ale na tech mistech co jsem se pripojil drive nemam sanci.tento wlan adapter totis nespolupracuje s win.7. jen xp a vista.i kdyz mi kamos nainstaloval ovladac pro vistu,proste- NE.neresite nekdo stejny problem?.kdyz tapu po netu je toho malo co spolupracuje s win7.nebo jen neumim hledat?doporucte mi prosim neco .antenky mam nejaky tip na wlan adapter prosim prosim.diky.d:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to mas na doma, doporucuju AP, proste apcko jako klienta a kabel do sitovky, pokud to mas na cesty, overeny a dost citlivy prijimac je D-Link DWL-G122 Wireless G USB Adapter, beha mi a ntb toshiba s Win7 Ultimate.

je maly skladny, a na cestach pouzitelny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...