Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s kurenim


Ron80

Recommended Posts

ahoj. mam taky maly problem s kurenim. mam 2 zonovu klimu. vsetko funguje ako ma co sa tyka otvorov kurenia - myslim smerovania ked volim bud na okno ,stred , dolu. lenze vdicova strana fuka stejnu teplotu ci uz dam MIN alebo MAX teplotu vzdy len vlazny vzduch. druha strana vsetko OK. Neviete nahodou co sa tam dnuka mohlo pos.....:myslim.

A este zhruba cena takejto opravy ? Dik .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

protože mám také problém topením - zřejmě s klapkou (nehřeje levá část u řidiče, prová u spolujezdce OK), chtěl bych se zeptat, zda jste někdo \"sám\" řešil demontáž přístrojovky, aby jste nemusel do servisu....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, též mám problém s topením, ale na pravé straně. Předtím jsem při vypnutí motoru slyšel, jak dobíhá topení a teď nic, navíc nefouká vzduch z mřížky. Má někdo zkušenost a návod co se porouchalo a jak to opravit? Koukal jsem i do minulosti a tam se mluví o klapce a sundání přístrojovky. Dá se to sundat laickým postupem? Dík za pomoc.:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle získaných informací se zpravidla vždy jedná o závadu na klapce (1.650,-Kč), ale může to být prý i motorek (1.800,-Kč)...

práce v servisech 6-8 hod. (3.300 - 4.500,-Kč)

[upravil dne 19/11/10 13:34 Fousac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle získaných informací se zpravidla vždy jedná o závadu na klapce (1.650,-Kč), ale může to být prý i motorek (1.800,-Kč)...

práce v servisech 6-8 hod. (3.300 - 4.500,-Kč)

[upravil dne 19/11/10 13:34 Fousac]

to potom poznas dobry servis ktory si zauctuje za tuto robotu komplet iba nieco menej ako 200 ecky....

moje info su ako aj som videl uz hore spominane od 300 do 500 evri za vsetko okolo toho ..podotiykam origo servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle získaných informací se zpravidla vždy jedná o závadu na klapce (1.650,-Kč), ale může to být prý i motorek (1.800,-Kč)...

práce v servisech 6-8 hod. (3.300 - 4.500,-Kč)

[upravil dne 19/11/10 13:34 Fousac]

to potom poznas dobry servis ktory si zauctuje za tuto robotu komplet iba nieco menej ako 200 ecky....

moje info su ako aj som videl uz hore spominane od 300 do 500 evri za vsetko okolo toho ..podotiykam origo servis

také mluvím o autorizovaných servisech:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...