Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denne LED svetla


huno74

Recommended Posts

taky musim rict ze se mi to nelibi, najednou to maji vsichni a jak zde bylo receno, pulka tech co to maji tak nejsou videt.. a jeste mi reknete, to by me mooc zajimalo.. kdyz je to denni sviceni, tak to znamena ze v noci musim k nim mit i normal svetla.. a definuje mi tu prosim nekdo co je den? jako od kdy do kdy?? to by me fakt zajimalo.. nehlede ze kdyz je hnusne tak je tma driv a kdyz sviti slunicko tak se stmiva pozdeji.. Nevim jaky nazor na to mate vy, ale prijde mi to jako zbytecna pakarna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím si že by to byla uplná pakárna, přecejen s rozsvícením klasických světel nepatrně stoupne spotřeba, je to zbytečný odběr energie, ale montovat bych si je kvůli tomu nemusel, táta je si je dával na trabanta má ještě 6V a když svítil klasickými světly, tak měl hned vybitou baterii, denní svícení dost pomohlo.. pokud dobře vím tak klasická světla se musí rozsvítit za snížené viditelnosti a je jedno jestli je noc nebo den. Další věc je že podle vyhlášky se musí denní svícení rozsvítit automaticky ve druhé poloze klíčku a musí automaticky zhasnout při rozsvícení klasických světel. to znamená že denní svícení nesmí svítit současně s klasickými světly. Vyhláška navíc udává i umístění světel denního svícení, ale nevím přesně jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...