Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tažný-jaký+el


Haryk

Recommended Posts

kuci jak zjistím zda mám hlídání světel? stačí odpojit jednu žárovku? jakoukoliv a bude mě to hlásit?podle toho se odvíjí kabeláž od 360-asi 1800

kluci osmsedmy máte někdo tažný? chci si ho dát a nechci dělat díru do nárazníku díky

[upravil dne 7/5/10 Haryk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moto- jo jsou tam konektory někde na foru to tady je že se na to někdo ptal...myslim že to je na to připravene...a jinak tažne je vyborna věc jak už na tahani voziku tak je to maly tlumič škod při narazu zezadu když někdo nedobrzdi a nabere ti prdel...vlastni zkušenost. a na parkungu taky max promačkneš někomu značku misto celeho narazniku nebo něčeho vic

http://www.zbozi.cz/items?q=ta%C5%BEne+za%C5%99izeni+807&sId=JqoAqc_swgUZ13LDRQev&prevItemType=new&maxStockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&paymentType=&createTime=&credibility=&r=tab&itemType=new&order=cheap&oldShire=&shire=&minPrice=&maxPrice=

[upravil dne 24/4/10 bibo807]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bohužel s tim neporadim ja koupil auto s tažnym takže jsem to nezkoumal a ani jsem nepatral ve sloupkach v zadu jestli to je připojene na ty konektory nebo je to jako u všech jinych aut napojovane na stavajicci kable k zadnim světlum.hold nejsem elektikař sice nějake věcy si zapojima a dopojim ale tak detailně to neprozradim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,ale ta koule musí být předci odnímatelná a když nevlečeš tak musí být dole, takže ty argumenty (pravdivé, jednou jsem nedobrzdil a díra v předku byla hned) jsou k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak pokud se ještě prodavaji pořad tak musi jit ale dej si becha kdo ti to montuje tatik si nechaval n mazdu5 davat a mazda měla opravněni na nějakou značku tažneho a odnimatelne tažne...on si nechaval davat neodnimatelne(2šrouby) i když mu dali štempl na orginal list o schodě tak mu nechtěli na magistratu zapsat a to jen kvuli tomu že mazda nebyla proškolena na neodnimatelne tažne...jestli to je zase nějaky rozmar uřednika to netušim ale cca po hodině mu to zapsal ale stalo to hodně telefonatu do mazdy s technikama v praze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...