Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chromová lišta přední mřížky


kajvet

Recommended Posts

Ahoj, rád bych vyřešil ještě tuto kosmetickou vadu horní chromové lišty, ten chrom se loupe teď čím dál víc. Nevíte jak je to tam ta lišta přidělaná či je to komplet mřížka i se znakem? Případně kde sehnat či opravit. Díky

obraz0077.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja vas potesim mozno oboch, mne to v lete odpadlo, ani neviem kde, no stratil som ju. Cena za tuto listu, teda predava sa len par na pravu a lavu stranu bola okolo 35 eur, nepamatam si uz presnu sumu. Skladom to v Peugeote nemali, cakal som na to asi 5 dni, kym im to prislo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrakoviště Peugeot, jen kolem Prahy vyhodí google asi 4. Když jsem v létě kupoval tapecírung pod kapotu motoru, sundali ho z nepoškozené kapoty. Tzn., že i lišta by mohla být OK. Stačí zkusit 1 mail na 5-10 adres, mně to takhle funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: techynal

A ja vas potesim mozno oboch, mne to v lete odpadlo, ani neviem kde, no stratil som ju. Cena za tuto listu, teda predava sa len par na pravu a lavu stranu bola okolo 35 eur, nepamatam si uz presnu sumu. Skladom to v Peugeote nemali, cakal som na to asi 5 dni, kym im to prislo.

super , ted jeste jak to tam drzi ,jak to jde vycvaknout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...