Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ulozenie tlmica po 10rokov


comm

Recommended Posts

Tak pani po dlhsom odmlcani sa zase hlasim a hned vam prinasam nove fotky.

Pri vymene poloosy na spolujazdcovej strane som zistil ze pootocenim celeho naboja sa to hned vrati. Tak som kupil sadu ulozenia a zacal pracovat.

Inak to ulozenie ma cez 10 rokov tak si vsimnite nazorny rozdiel medzi novym a starym.

p1060017b.jpg

p1060018.jpg

p1060019h.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qmysak a inac vies co je dobre ze to lozisko je skf. mam aj cislo napisane bo som tomu moc neveril ale je to tak je to skf.

Ak si to mal lepsie ako ja je dost mozne ze uz to niekto niekedy menil ale to sa mozeme iba dohadovat je jasne ze to lozisko ma co robit a este pri tej vahe. To mu moc nezavidim :roker

[upravil dne 23.4.10 comm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá fakt hrozivě. Mě to taky čeká na P306, kolik jsi na tom měl nalítáno ... to moje uložení má za sebou skoro čtvrt milionu a při sebemenší nerovnosti to mlátí. Ale čekám až mi dorazí kartička :bacha, pak ho koupím. Jenom si říkám, zda nestačí vyměnit jenom ložisko ...

Takže dotaz: když to mlátí jako blázen, je to jen ložisko nebo určitě i celé uložení? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem zvědavej, jak bude vypadat moje. U AK SKF stoji 2400 Kč (bez slevy P-C) - obě strany (pro jednu stranu nemají skladem). Pro mě to je docela velký peníz, nechce se mi měnit obě najednou ... ale když vidím ty fota ;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

já po 10 letech měnil jen ložiska ostatek bylo skoro jako nové

Takže bych se raději na to měl nejdříve kouknout a pak až teprve koupit? (samotné ložisko je mnohem levnější). Nebude to práce navíc ... jedině - rozebrat, kouknout, koupit, namontovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

ložiska bych vyměnil oboje i kdyby vypadaly jak new,já měnil ložiska jen ,kdyby uložení vypadalo blbě tak bych pak měnil oboje.Měnil jsem to u OK406 ten to měl ko zrezly jak to je na obr nahoře.Já měl jen ložiska tak se vyměnila jen ta.Chce to sundat a podívat se

pokud bys měnil jednu stranu dalk bych pak oboje,jistota je jistota a pokud auto si ponecháváš tak pak nemusíš za dva roky měnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...