Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ulozenie tlmica po 10rokov


comm

Recommended Posts

Díky za info, nedříve se kouknu a udělám obě strany. Nicméně do dvou let budu dělat přední tlumiče, na testu mi vyšlo, že jsou OK, ale nic extra. Já toho tolika nenajezdím, takže mi s nimi ještě nějakou dobu odjezdím (ale to uložení/ložisko vyměním).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: comm

Tak pani po dlhsom odmlcani sa zase hlasim a hned vam prinasam nove fotky.

Pri vymene poloosy na spolujazdcovej strane som zistil ze pootocenim celeho naboja sa to hned vrati. Tak som kupil sadu ulozenia a zacal pracovat.

Inak to ulozenie ma cez 10 rokov tak si vsimnite nazorny rozdiel medzi novym a starym.

Najdi deset rozdílů :D :D :D

[upravil dne 25/4/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa minuly tyzden odje_ala pruzina sama cez noc na parkovisku. naozaj si myslim ze ked chces mat auto v 100% stave tak kazdy mesiac polovica vyplaty(obrazne) ide donho.a to v dnesnej dobe fakt nema zmysel :( vymenil som pruzinu, loziska a ulozenie som nepozeral takze ani neviem v akom je to stave.pytal som sa na to v servise ze ci treba vymenit tie loziska atd. a ze \"JASNE, TREBA,nie len to, aj ine veci, ale ty sa vyser na to lebo by sme tu teraz postupne museli vymenit polku auta\" :)

predsalen su to stare auta.....

ale tak asi tie loziska nevyzerali tak ako na fotkach hore (dufam) lebo to by nedopadlo dobre....:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pružina praskne proto, že se ložisko uložení zadře a netočí se. Proto se netočí ani pružina na jednom konci (nahoře) společně s kolem a je namáhaná na KRUT, na což není stavěná a praskne. Většinou praskne, když stojíš (moje tak praskly obě) a jsou vytočeny kola na jakoukoli stranu. Tim padem je pružina zkroucena a dřiv nebo později praskne. S tim, že na autě by se muselo pořad něco měnit souhlasím. Ja mam 14 let stary auto, a aby to bylo uplně supr, tak bych musel vyměnit vše co se tyče podvozku (tlumiče, čepy, stab.tyčky atd..) no a tohle udělám a pak se vysere motor ne:)) Pomalu pak dojdem k tomu, že je možna lepší koupit novější auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) no a co čekáš od 10-14 let starého auta??,když ho kdysi skládali,dali vše nové a teď vyměníš jen co je vadné...,chtělo by to po těch letech sundat třeba zad. nápravu a vyměnit najednou všechny silentbloky,ložiska,kotouče,tyčky atd.,aby ta náprava vydržela zas cca 10 let...,ale kdo by to dělal, když ojetiny klesly za pár let na minimum...:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mě to taky čeká. Který koupit? Tohle? http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=KYB+MB1909&Typ...

nebo tohle? http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=62+91+8735&Typ... A je to komletní uložení, nebo jenom ložisko?

Monroe jsem se dočetl, že neni dobrý, ostatní (třeba sachs nebo swag, febi,sasic, snr) jsou dobrý?

V mj auto jsou levnejší.

[upravil dne 27/4/10 Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Benžík

Asi mě to taky čeká. Který koupit? Tohle? http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=KYB+MB1909&Typ...

nebo tohle? http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=62+91+8735&Typ... A je to komletní uložení, nebo jenom ložisko?

Monroe jsem se dočetl, že neni dobrý, ostatní (třeba sachs nebo swag, febi,sasic, snr) jsou dobrý?

V mj auto jsou levnejší.

[upravil dne 27/4/10 Benžík]

Poraďte, prosím, který vybrat. Některý jsou za dobrý ceny, ale nechci, aby to bylo jako ty monroe, jak o nich psal Ferry.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

už mám též vyměněné,a byly též v katastrofálním stavu,ale já vzal Monroe ale ložiska SKF !!

Ale to monroe ulozeni je prave to, co se rozbije, jak psal Ferry, oddeli se na tom guma od plechu. Mozna se pletu...:myslim

[upravil dne 29/4/10 Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...