Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosim o radu s podvozkem


oni

Recommended Posts

takze momentalne to mam snizeno tak,ze auto je v rovine,ale kvuli vetsimu vyrezu predniho blatniku,je predek proste moc ve vzduchu. ted jsem zjistil,ze letni kola mam 7 palcu a ET 10, coz znamena, ze ve predu kolo je tak zaroven z lemem,mozna uz malinkato leze ven. ve predu jsou pruziny minus 30mm a chci teda jeste dolu, kolik myslite ze si muzu dovolit jit jeste dolu,aniz bych skrtal o blatnik nebo musel upravovat blatniky ci kola? chtel bych pruziny 45,ale ty nikde nemuzu sehnat,na stavak nejsou prachy,mozna na ten levnej od firmy jom,ale to mi nikdo nedoporucuje. zitra udelam foto jak to vypada...

[upravil dne 22/4/10 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to doufam,ze sem te envyhnal s panelaku to ji merit a jestli jo,tak moc dekuju.... to se ceni,takova spoluprace. jinak na tom meridlu je kolik,leskne se to. vypada to dobre. jeste co mas za profil gumy? 55 nebo 50? u me je to ted asi takto:

[upravil dne 23/4/10 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ja mam taky gumu 50, ze by ten centak udelal tolik? kolik si teda nameril? jo a jeste jeden dotaz? levy zadni kolo je vice vystrceny ven nez pravy,je to nejaka chyba nekde nebo to je dany konstrukci zadni napravy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím zadkem ti neporadím. Já to mám na obou stranách stejný. Leda bys měl levý rameno málo dotažený v nápravnici. Je to ztažený jen torzkama a stabilizátorem. Měřil jsem to na vnější průměr gumy (zhruba) a bylo to něco málo přes 30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle máš čumák na -30 ??? :myslim to je divný.. viděl jsi moje a to mám -40... ale možná to může být tím, že mám prdel nahoře, tak mi tlačí čumák dolu. :myslim a Tím , že máš zadek dole tak ti to zase zvedá čumák jestli je to možný :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tim zadkem me to taky napadlo,ze mi to tlaci nahoru,tod otazka,jestli to je tak,ale covece ja kdyz jsem meril mezeru mezi kolem a lemem pred a po,tak vychazej ty 30mm, prave bych chtel videt tebe jak to vypada tech 40 na zivo. srovname pak i vejsku celkove auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ou,to je na me dost drahy, to bych do auta uz asi nenacpal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Buri306

já už ted taky ne :) Mám je asi čtyři roky. Ted už bych to na auto nedával.

proc? zbytecny? drahy? nepohodlny? vew me to porad hloda... jinak ta zadni naprava je takhle asi dobre, creams to ma taky tak. ono kdyz je zadek dole tak se to pozna,pac je to nepatrne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...