Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dorabanie superblokady


martis

Recommended Posts

ahojte mam taku specialnu otazku,mam vymenenu rj motora,bsi a cip(immo) v aute kde bola ta bsi krasne superblokada fungovala a teraz som to dal na moje,tak auto sa mi zamkne aktivujem superblokadu tak mi bliknu smerovky a zahucia vnutorne zamky,ale nic viac.auto sa da kludne odomknut z vnutra ani okna mi nevytiahne. mam este vymenit zamky??? lebo v tom aute kde bola ta bsi so superblokadu tam to fungovalo,ale v mojom to asi nefunguje,iba zahucia zamky(motorceky) a to je vsetko.dakujem za kazdu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano je treba vymenit i vsechny mechanismy zamku (a mozna natahnout jeste dodatecne draty k nim, ale to ted bez schematu nevim jiste) Pokud chces i zavirani oken, tak jeste vymenit vsechny moturky stahovani a ty maji taky jiny konektory a vice dratu nez obycejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som pozeral do schem a som porovnaval z mojimi zamkami a podla schemy tam kde je bsi je viac kablov,ale mal som to rozobrate a sedia mi kable podla schemy kde je superblokada.takze zamky vymenim 4ks a mohlo by to fungovat,a el okna hmm maju rovnaky pocet kablov ako moje,soferove ma 4ks a ostatne dvere en 2ks kablov.neskusal som na tom aute ci zatvara aj okna. to som ani nevedel ze toto vie cize som to nevyskusal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...