Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda v zadných dverách P308


miukomiuko

Recommended Posts

Po viacdňových dažďoch som započul akoby sa mi niekde v aute prelievala voda ako v bandaske, všade v aute ale bolo sucho tak som to pripisoval fľaške s náplňou do ostrekovača čo mám v kufri. Zvuk neprestával tak som to opäť šiel hľadať a zistil som že obidvoje zadné dvere sú úplne naliate vodou ktorá dávala tie zvuky. Na spodku dverí pri pántoch je dierka ktorá pravdepodobne by mala slúžiť na odvod takejto vody ale tá dierka bola od kúpy (nového) auta zalepená čiernou nepriepustnou páskou v tvare kruhu, Keď som ten kruh odlepil ta tá voda odtiekla, bolo jej cca 4-5 litrov. Je to normálny stav ? Môže vôbec toľko dažďovej vody natiecť do dverí ? Majú byť tie dierky zalepené ? V predajni tiež všetky vystavené P308 mali tie krúžky nalepené. Ďakujem za všetky rady, v predajni sa tvárili ako by to videli prvý krát a nič mi k tomu nevedeli povedať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem na tom uplne stejne, taktez jsem zaslech splouchat vodu a zjistil jsem, ze je voda ve dverich. Vyresil jsem to taktez sundanim techto nalepek ze vsech dveri. Kdyz se podivate na ty dvere, tak ve spodni hrane jsou dva prolisy kudy ta voda asi mela odtejkat, ale ty dirky jsou opravdu pidi. Strzeny cerny kruhovy nalepky to jistilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...