Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LED pásiky na prednom nárazníku


rado407sw

Recommended Posts

Původně zaslal: bazant

ano to je otázka kam to napojit. Uvažoval jsem na parkovací světla, ale ty svítí pořád a já bych rád měl možnost ty LED pásky vypínat

V pohode parkovacky,a zvlast vypinacik vtiahnut do kabiny,lebo aj ja som nad tym uz uvazoval...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zvedavý som na výsledný efekt ako to bude vyzerať na tej hmlovke...:o

hod sem potom foto... stým či budú fízli buzerovať alebo nie...toho by som sa moc nebál...

možno vyslovene ked budú nahánať love....a to si oni vtedy najdu niečo či to tam budeš mať

alebo nie... :nevim

takže odvaha :bacha:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sekaj

Nevipadá to zle jako Ečkovej méďa:super.

to je presne ten problem...

Toto je pazot a nie medved...

Ten to ma z vyroby a podobne napodobovanie inych aut na tych na ktorych to nema byt mi pride take divne nejake :P

Ale to je len moj nazor, ked sa to niekomu paci...co uz no :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr-16

Zdravim ja se chci zeptat jestli to nedela nejakou neplechu tydle diodi?Ja jsem dal na miji 407 xenony a vodpalilo mito sterace...:fnuk

Ahoj. max v pohode lLEDky mam uz 2 roky a ziaden problem - vlastne ani nema byt aky... to ja som skor so xenonom mal dost velky problem tak som ho radsej vymontoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr-16

ja jsem tam mel ty xenony tak 3hodky a bylo po steraci respektive po levem motorku.nema stim nekdo zkusenosti?

Ja tam mám xenóny už vyše roka a predchádzajúci majiteľ neviem koľko a všetko je ok až na hlášku, že mám vypálenú žiarovku:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

no ja teda neviem co je to za vymysel nasrat somariny na auto.pride mi to ako na staru 120-ku dat kridlo jak z lietadla.

podla vyhlasky nemas mat na aute ziadne svetla co niesu origo.ja byt fizel tak to pokutujem natvrdo

A pak to tak vypadá když jsou u policie zakomplexované paka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tazky tuzing....pred par rokmi boli v mode modre parkovacky modre ledky na ostrekovacoch resp na kapote...kto ich nemal nebol IN. dnes si frajer ked mas led pasiky...je to grc.. neviem o co vam stymi pasikmi ide? o denne svietenie ? ci o co? ked chces denne svetla tak si tam daj origo DRL a mas pokoj aj s policajtami

[upravil dne 7/5/10 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...