Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

svíčky


qx123

Recommended Posts

Dobrý den, potřeboval bych poradit jaké svíčky použít do mého Peugeota 106. Jelikož teď tam mám již 35tis km origo z Peugeota a zdá se mi že auto začíná více papat, asi už to mají za sebou. Uvažuji o Denso Iridium, ale nevím přesný typ. Jelikož mám motor 1,2i VF31CHFXF(1124 obsah,44,1kw, to je psané v malém techničáku) a na denso stránkách jsou pro 1,1 dva typy a ani u jednoho tento motor, tak jsem bezradný. Prosím poraďte jaký typ, jestli se vůbec tyto svíčky vyplatí nebo doporučte z vlastních zkušeností jiné.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do takovyhleho motoru jsou Iridia zbytecne vyhozeny prachy, kup zase originaly a pripadne se podivej na stav lambda sondy (nejlepe nekde na osciloskopu), menil jsem ted na 106 1.0 lambdu po 100tis. km a mela svoje za sebou, vymena byla znat jak na projevu motoru (ozil) tak na emisich (se starou me vyhodili na STK)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tedy zvolím ty NGK V-line.Jen mě ještě zajímá, jaký rozdíl a v čem jsou lepší 4 elektrodové svíčky například tyto http://www.automedik.cz/zbozi.html?product=59213.

Ty NGK mají jednu vnější elektrodu. V čem je rozdíl v počtu vnějších elektrod?Máte s tím nějaké zkušenosti? Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 elektrodové svíčky nebrat;) můžou ti odpálit zapalovací rampu, v lepším případě se odpalí sami :D můj případ- po 2 týdnech používání... přitom podle toho jejich el. katalogu co měli v prodejně byly vhodné pro muj motor.. a do 1.0 bych určitě dal origo:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
Guest Alpinka

zdravím všechny, potřebovala bych poradit s výběrem těch nejvhodnějších a nejlepších svíček pro můj strojček pod kapotou (1.1 typ:HFX, 44.1 kW) moc díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Alpinka

no to jsem si tak nějak i myslela ale jsou ty NGK V-line \"top\" svíčky, nebo jsou i nějaké lepší (mimo iridiové) na auto kelly jsem narazila na nějaké Brisk Extra, platin atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...