Jump to content

svíčky

qx123
 Share

Recommended Posts

Dobrý den, potřeboval bych poradit jaké svíčky použít do mého Peugeota 106. Jelikož teď tam mám již 35tis km origo z Peugeota a zdá se mi že auto začíná více papat, asi už to mají za sebou. Uvažuji o Denso Iridium, ale nevím přesný typ. Jelikož mám motor 1,2i VF31CHFXF(1124 obsah,44,1kw, to je psané v malém techničáku) a na denso stránkách jsou pro 1,1 dva typy a ani u jednoho tento motor, tak jsem bezradný. Prosím poraďte jaký typ, jestli se vůbec tyto svíčky vyplatí nebo doporučte z vlastních zkušeností jiné.Děkuji

do takovyhleho motoru jsou Iridia zbytecne vyhozeny prachy, kup zase originaly a pripadne se podivej na stav lambda sondy (nejlepe nekde na osciloskopu), menil jsem ted na 106 1.0 lambdu po 100tis. km a mela svoje za sebou, vymena byla znat jak na projevu motoru (ozil) tak na emisich (se starou me vyhodili na STK)

4 elektrodové svíčky nebrat;) můžou ti odpálit zapalovací rampu, v lepším případě se odpalí sami :D můj případ- po 2 týdnech používání... přitom podle toho jejich el. katalogu co měli v prodejně byly vhodné pro muj motor.. a do 1.0 bych určitě dal origo:papa

• 8 months later...
Guest Alpinka

zdravím všechny, potřebovala bych poradit s výběrem těch nejvhodnějších a nejlepších svíček pro můj strojček pod kapotou (1.1 typ:HFX, 44.1 kW) moc díky :papa

Guest Alpinka

no to jsem si tak nějak i myslela ale jsou ty NGK V-line \"top\" svíčky, nebo jsou i nějaké lepší (mimo iridiové) na auto kelly jsem narazila na nějaké Brisk Extra, platin atd.

• 1 year later...