Jump to content

Parkovani jako trubka :)


Berkoff
 Share

Recommended Posts

Tak jo, napíšu to jako první. Tu \"čiaroslepost\" uplatňuju dost taky, hlavně u super hyper. Co fakt nesnáším je mít navalený plechy od k..otů kteří neumí vystoupit ze svý pixly tak aby nezapíchli svojí hranu dveří do plechu. Až se lidi budou chovat slušně k cizímu majetku a respektovat jej tak se \"čiaroslepost\" nebude muset uplatňovat ani na Slovensku :papa

Link to comment
Share on other sites

Czedisonek - hlavně je dobré umět to okecat, důvod se najde vždycky (takovým i...... bych povolil propichovat kola). Je pravda, že někdy jsou lajny dost úzké, ale je fakt, že pokud jsem se do nich vešel i s Ducatem Maxi, tak se MUSÍ vejít i běžný osobák bez problémů.

[upravil dne 22/4/2010 Medvěd]

Link to comment
Share on other sites

Je fakt ze ja se snazim parkovat dycky co nejdal od domordcu co parkujou nejblize vchodu. Sice to pak mam do nakupaku dal, ale nemam odreny dvere :)

JInak lajny sou od toho aby se do nich clovek vesel, ale nekdy se to nepodari ani slecne s fordka :) jesi tu fotku najdu, hodim ji sem :)

Link to comment
Share on other sites

Medvěd - u super hyper jsou lajny úzké vždycky, a nebavím se tady o tom jestli se tam osobák vejde nebo nevejde, ale o tom že ten i...... co pak z toho leze ven si otevře dokořán a je mu jedno že napíchl bok autu co stojí vedle. Takový bych povolil střílet.

Link to comment
Share on other sites

já osobně parkuju vždy na odlehlé části parkoviště a vždy přes dva pruhy...... pokud jedu piškote, což moc často není..... když jedu služebákem, tak mi to je jedno... to parkuju normálně, ale piškota mám rád, a nechci aby mi ho nějaký děcko vzalo zipem na kalhotech když nastpuzje a pak ještě dveřma...... já mám to auto rád, a už na něm je takhle dost kosmetickejch vad.... a až to bude po celolaku tak klidně budu stát i přes tři.... ale podotýkám že parkuju na odlehlim místě parkoviště kde si nikdo nestoupne protože to má daleko ke dveřím..... já se radši projdu abych měl auto v pořádku....

Link to comment
Share on other sites

Celý vtip věci je v tom,že jako všechno v tomto státě je odrbaný a vyšetřený,tak je to i s tím místem na parking.Prostě by musely být lajny širší abys pohodlně bez odření druhého auta vystoupil a tím pádem míň parkovacích míst a musely by vykoupit více pozemků.A to jsou prachy na víc co se kromě němců,francouzů a amíků nikomu nechce dát na okolí marketů.Oni chtějí jenom jedno,oškubat tě o many a pokud možno bez nákladů.No a čeští lidi jsou ještě tak hloupí,že si dělají naschvály a fotí se navzájem,hádají,škrábou drahé laky,místo aby to řešily u těch provozovatelů parkovišť.Jde to různě třeba i ignorováním dané firmy. V D,F a USA jsem tyto problémy nikdy neviděl,kromě sem tam případu ,,fakticky hloupé blondýny\" jak se říká.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...