Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Grillmasters


Recommended Posts

Tak opět je zde jarní sraz a první letošní pežotí grilování. Kdo chce, nechť se přidá, jen potřebuju vědět přibližný počet osob, které si budou chtít v sobotu s námi něco udělat, nebo jen ochutnat - kvůli dřevu, brigetám, ROŠTU, kapacitě grilu a kdo co doveze, a tak no :) šak to znáte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, pocitam s vami, taky budu brat uhli, tak abychom se pak neprejmenovali na uhlaky :-), ale je lepsi mít v zásobě, nez nemit jako predloni, treba zapomenuty rost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Myslím, že se s Petrou také přidáme a přivezeme nějakou flákotku + uhlí :papa

Bohoušku to je sice hezký, že to píšeš na P-C, ale ještě kdybys to taky oznámil mě, abych něco naložila.....nebo si snad chtěl předvést své kulinářské umění:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petra XSI

Původně zaslal: Bohouš

Myslím, že se s Petrou také přidáme a přivezeme nějakou flákotku + uhlí :papa

Bohoušku to je sice hezký, že to píšeš na P-C, ale ještě kdybys to taky oznámil mě, abych něco naložila.....nebo si snad chtěl předvést své kulinářské umění:D:D

OK dneska ti to oznámím.......:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho jsem se obaval, tva masa jsou luxusni a vyjimecna a ja se po tom nemuzu hybat, protoze toho privezes jak pro rotu vojaku :D

I kdyz, no, kdyz budu pocitat Blizzarda, Blizzarda, Blizzarda.... a Blizzarda :D

vepř a tele :-), kuratum urcite hovi jini, to tvoje teleci bylo minule vyborne, skoda, ze tohle maso mi fakt nejde dobre nalozit :(

[upravil dne 28/4/2010 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

OK, no telecího mám jak jsme včera koukal asi ještě 80kg, tak něco málo dovezu. Bylo velký tele, tak zbylo hodně.

No a na poli už běhá nový býček a těší se na podzim až se do něj zase pustíme :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Scratchi, to nakládání je jednoduchý, vemeš tele, velkej hrnec, vařící vodu, tele nohama vzhůru ponoříš do toho hrnce s vařící vodou, zatížíš, vono se teda bude chvíli cukat, páč se mu to nebude líbit, ale po půl hodině už bude klikný a ani se nehne. No, a máš naloženo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...