Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

typ motoru 406


Imbalance

Recommended Posts

Dobry den,

Mam 406, r.v. 1997, 1.8 (1761 ccm),66 kw. Shanim motor. Ten svuj jsem bohuzel predevcirem zadrel. Mohl byste mi nekdo prosim poradit? Mel by to byt typ LFX 10KJF3. Na netu jsem nasel u takoveho modelu jen typ XU7JB. Je to velky rozdil? (tipuju ze je ) Nevite nekdo prosim za kolik bych vubec mohl ten motor nekde sehnat? Dekuju

Presunuto do spravne sekce a upraven nazev. Ferry

[upravil dne 22/4/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to opravdu tezko rict, koukal jsem ted na sbazar.cz a aukro.cz ale zadnej 8V tam neni, jestli by nebylo jednodussi sehnat papiry od 406 1.8 16V a hodit tam ten silnejsi 16V motor LFY :myslim

nebo tohle rozprodat na dily a koupit neco jineho, novejsiho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny no, ale co je platny, ze je to peknej kousek, kdyz ma blbej motor, kterej se spatne shani :) s tim prepisem by se to muselo udelat nejspis tak, ze na ty novy papiry by se napsala ta stara kastle, hodil by se tam komplet motor LFY 1.8 16V a stary papiry od te 1.8 8V by se musely zrusit

ma to nekolik uskali:

- to papirovani na uradech

- ruseni tech starych papiru bez auta

- vice prace pri prestavbe, i kdyz v tomhle pripade by melo stacit jen prehodit komplet motor i s kabelovymi svazky motorove casti a ridici jednotkou motoru prevodovka a poloosy by mely byt stejny ( jsou stejny u LFX a LFY, jiny jsou u LFZ coz je motor XU7JP, ten se daval do tech 405tek )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...