Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovy kutik - oficialne vlakno MS vo futbale - prosim piste vsetko sem!!!!


BrankoKK

Recommended Posts

Zase to raz zariadila Robbenova lavacka.:D

Dufam, ze Lyon bude tak biedne ako vcera hrat aj v odvete.

Bez futbalu a hlavne bez hokeja dlho neprezijem, tak ak tu je nejaky taky fanatik ako ja, nech sa ozve, tu rozbehneme nejaku debatu.:papa:super

[upravil dne 22/4/10 BrankoKK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caau....tak ja futbal sledujem ( najmä ligu majstrov ) a musim uznat ze lyon nehral NIC...ale podla mna chceli uhrat remizu a dufat ze doma toho zahraju pomerne viac a pokusia sa o nejaky prevrat + dalsia vec...hodne sa nanich podpisalo to 1000km cestovanie ako aj na barcelona ktora tak isto prehrala ale horsim rozdielom 1:3 ... este ze dali aspon ten 1 gol...barca je moj team xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje cislo jeden je as roma, kvoli tomu, ze tam je totti, im uz fandim od nepamati, ale az po tom korupcnom skandale sa im zacalo tak vyraznejsie darit. takze po par rokoch si to teraz vychutnavam:D

inac barca je takisto v poho, hlavne messi je teda fakt sialeny...:D

takze ty si taky futbalista, no tak to ti budem pisat u2u, ked sa mi bude treba vyrozpravat:D

ale na finale tipujem inter...

inter to podla mna uz za ziadnu cenu nepusti:myslim

a ta druha dvojica, tazko povedat: lyon je taky cierny kon, a bayern vonku nevie vzdy zahrat a este im aj bude chybat ribery, no skor to vidim na lyon, predsalen maju vacsiu motivaciu vystavit klubovy rekord

[upravil dne 22/4/10 BrankoKK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmm ja zas z hracov mozem Ronaldinha..nejak sa ho nemozem nabazit...tuto sezonu zacal opät hrat a po tych skandaloch je zase super!...ale je vela hracov co sa mi pacia,len netreba to silit a tlacit do jedneho teamu (vid Real Madrid)...tak moc ich nemusim xD...

Totti je velmi dobry,,,mne sa vzdy pacil na majstrovstvach,tam hral uplne z radosti a vedeli davat pekne goly :)

...a v klude sa mozes vyrozpravat co ta len napadne,,,aspon aj ja pokecam a vykecam xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Mili...: j aj chelsea je dobry tym...uz ma svoje meno a dobrych hracov .) a vidim ze fandis aj petrovy Cechovy ktory je fakt pan brankar a moze sa zaradit medzi jednych naj!...uvidime ako im vidu zapasy v premiership kedze minuly tyzden sa hooooodne zadarilo Totenhamu ktory vyklepal chelsea aj arsenal ...+1 xD

[upravil dne 24/4/10 Saber]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak premiership je teraz napinava jak trenky, neodvazim sa tipovat, jak to dopadne.

a petr cech sa moze zaradit medzi najlepsich: podla mna tam uz davno patri:super nielen svojimi vykonmi ale aj po psychickej stranke je pre chelsea zivotne dolezity.

inac ronaldinha az tak nemusim, ale no... ale zase v tej veci s realom madrid s tebou uplne suhlasim: za posledne roky real vobec nic nevyhral, akurat pred rokom spanielsku ligu a to bolo vsetko. a v tejto sezone to pre nich tiez nevyzera najlepsie...

real bol najlepsi na prelome storoci, ked tam hrali napr. nicolas anelka, zinedine zidane, raul, roberto carlos alebo michel salgado,

tri-styri superhviezdy a prinasalo to uzitok

nie ako teraz-kazdy hrac je superhviezda, beru milonove platy ale na ihrisku vyzeraju horsie jak ja s partiou ked sme hrali...

inac futbal milujem, ale moje cislo jeden je hokej, jemu som venoval prakticky cely svoj skolsky zivot, teraz uz na to bohuzial nemam tolko casu:fnuk:fnuk:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo real je presne otom ako si aj napisal......proste nestoji za nic a hotovo xD....jo jo hokej som mal rad ked som bol maly-strasne ma to bavilo a zberal som same karticky (ktore este dodnes mam) a sledoval som all kluby NHL a mal svojich oblubencov...ale teraz nerobim nejako rozdieli a pozrem si v tv aj to aj to + dalsich ovela viac sportov ak mam tu moznost....konecne sme dokopali znamych a aspon raz za tyzden hravame futbal - ale dal by som aj hokej ten som rad hraval ;)

...ja som taky vsestrany,ale teraz hodne sledujem skor len vysledky futalu nez hokeju,ale co som rad tak ze kosice porazli Slovan a obhajili titul xD...posledny zapas bola parada dali za 5min 3 goly a bolo to jasnee to sa mi pacilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Saber

jo jo real je presne otom ako si aj napisal......proste nestoji za nic a hotovo xD....jo jo hokej som mal rad ked som bol maly-strasne ma to bavilo a zberal som same karticky (ktore este dodnes mam) a sledoval som all kluby NHL a mal svojich oblubencov...ale teraz nerobim nejako rozdieli a pozrem si v tv aj to aj to + dalsich ovela viac sportov ak mam tu moznost....konecne sme dokopali znamych a aspon raz za tyzden hravame futbal - ale dal by som aj hokej ten som rad hraval ;)

...ja som taky vsestrany,ale teraz hodne sledujem skor len vysledky futalu nez hokeju,ale co som rad tak ze kosice porazli Slovan a obhajili titul xD...posledny zapas bola parada dali za 5min 3 goly a bolo to jasnee to sa mi pacilo

ja si takisto pozriem hocijaky sport, ale najradsej mam kolektivne sporty...

tak ja som mal 4 styri roky, ked ma foter zapisal na hokej, takze som sa naucil skor korculovat ako pisat... no a kym som neskoncil skolu, tak som mastil za poprad najprv dorast a potom juniorku extraligu. po skole som odisiel za pracou do talianska, kde hokej nie je az taky popularny, takze si ho vychutnavam len ked pridem na slovensko na dovolenku.

mas v nhl nejaky oblubeny klub? moj je edmonton oilers ale to ti uz mozno doslo podla avataru...:D

a kosice parada, aj ja som rad, ale najviac ma stve, ze poprad pred styroma rokmi prehral finale so zilinou, to som este dodnes nestravil...:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BV406

ja jsem fanousek sochaux :)

http://www.fcsochaux.fr/en/index.php?lng=en

ale se zajmem jsem sledoval i girondins a olympique jak si vedly v lm ...

jinak, to co se hraje u nas, to je parodie na fotbal ... to bude ta KOPANA ne ?? :D:D

si fanusik sochaux lebo stamadial je peugeot, vsak???:D;)

ale francuzske kluby su aj mne sympaticke, hlavne teda pariz st. germain, ale dajak si nevedia prinavratit tu zaslu slavu.

a nahodou, ceska gambrinus liga je na v pohode urovni, parodia sa skor hra u nas...

a aj vas narodny mansaft ma dajake to renome, my sa v afrike este len viac sparodujeme...

samozrejme slovakom fandim, ale pochybujem, ze tam spravia dieru do sveta, predsalen zmaknut kvalifikaciu a hrat na turnaji su dve celkom odlisne veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: CelticGirl

Fandím Celticu a Aston Ville :-).

A letos přeju nenáviděnému Bayernu.. jak ho nemám ráda, tak letos hraje parádně..

celtic mam takisto velmi rad!!!

a ked sa hra derby celtic-rangers, tak to je najlepsi zapas v europskych ligach. na ziadnom inom zapase nie je taka atmosfera ako ked hraju proti sebe glasgowske kluby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BrankoKK

Původně zaslal: BV406

ja jsem fanousek sochaux :)

http://www.fcsochaux.fr/en/index.php?lng=en

ale se zajmem jsem sledoval i girondins a olympique jak si vedly v lm ...

jinak, to co se hraje u nas, to je parodie na fotbal ... to bude ta KOPANA ne ?? :D:D

si fanusik sochaux lebo stamadial je peugeot, vsak???:D;)

ale francuzske kluby su aj mne sympaticke, hlavne teda pariz st. germain, ale dajak si nevedia prinavratit tu zaslu slavu.

a nahodou, ceska gambrinus liga je na v pohode urovni, parodia sa skor hra u nas...

a aj vas narodny mansaft ma dajake to renome, my sa v afrike este len viac sparodujeme...

samozrejme slovakom fandim, ale pochybujem, ze tam spravia dieru do sveta, predsalen zmaknut kvalifikaciu a hrat na turnaji su dve celkom odlisne veci...

a ? :D ... taky tam hraje sverky z baniku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...