Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovy kutik - oficialne vlakno MS vo futbale - prosim piste vsetko sem!!!!


BrankoKK

Recommended Posts

Původně zaslal: BrankoKK

preboha ziveho, to co sa deje vo francuzskom mansafte?

ale nechapem, domenecha uz tolko krat kritizovali a stale koucuje, tak dufam, ze uz po MS za sebou zavre dvere, ak ked je mi ho dost luto, predstavte si, ze by ste boli na jeho mieste...

No, tady není chyba jen u trenéra.. to, co si frantíci dovolí, hraničí s okamžitým vyhazovem.. jsou to profíci, měli by si to odmakat a nedělat uražené.. já se šéfem často taky nesouhlasím, resp.vůbec a nikdy bych si tohle nedovolila.. mají se nad to povznést a bojovat za svou zem. To, že je Domenech trenér na dvě věci, ví celá Francie a vzhledem k jejich současném vystoupení na MS, by ho odvolali tak či tak.. pro mě je to nepochopitelný a neprofesionální zkrat a připomíná mi to některé kauzy v českém prostředí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

francie asi dneska balí a jede home ale nemůžu o nich špatný slovo říct sou to všichni dobrý fotbalisti.a že jednou vybouchli a vzepřeli se trenérovi jim taky neupírám.jestli ho nechtěli a maj s nim neschody tak už ho měli dávno vyměnit tohle se dalo čekat že už si dál nenechaj srát na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Mírně OT - kdo chcete sledovat nejdelší zápas v historii tenisu: http://www.atdhe.net/20580/watch-wimbledon-mahut-vs-isner

Jen pátý set už se hraje více, než 6 hodin a 20 minut. :mrk

Neskutečné. Už jsem na to koukal. Viděl jsem to když to bylo 41:41; teď už 57:58. Fakt masakr. :)

Tenhle rekord nikdo jen tak nepřekoná.

Vlastně když to tak vezmu tak takhle dlouhou dobu jsem raketu v ruce nedržel dohromady za celý život. :aut:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BrankoKK

este stale mame sancu na postup:

taliani hraju ako lemry, mohli by sme im to tam nasukat...

ked to skonci remizou, tak sa potom berie do uvahy skore, vsak?

Uvidis jak dneska dostaneme na budku :P Tipujem tak 3:0 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto som nasiel na FB :D Neda sa to sem nedat

Taliani, vidiac silu Slovákov sa rozhodli,že im postačí brankár. Ostatní išli na pivo.V 20. min. dostali správu, že vedú 1:0,ich brankár dal gól. Potom dlho nechodili správy. V 88. min. však prišla: Slováci vyrovnali na 1:1.Taliani šprintujú na štadión a počujú veľké oslavy. Slovensko v 92. min. dalo druhý gól a vyhra..lo 2:1.Taliani vtrhli do kabíny, tam zronený brankár: \"Chalani, sorry, v 25. minúte ma vylúčili.\":D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...