Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovy kutik - oficialne vlakno MS vo futbale - prosim piste vsetko sem!!!!


BrankoKK

Recommended Posts

Původně zaslal: Saber

ja som prisiel domov po 1 tretine a po vysledku som povedal ze kedze chalani vedia,ze pozeram uz aj ja tak zacnu hrat a skore otocime co sa aj stalo xD..jo Dani prekvapili a pobavili aj mna :)...skoda ze ich zdolalo Nemecko aj ked prehravali 1:0..urcite to budem dalej sledovat a niektore vysledky ma dost prekvapuju:)..ale ako som uz hovoril doma mi sme viacmenej hokejove krajny co uz cosi dosiahli a uroven je skoro na tej najvyssej,od tychto all tymov sa uz cosi ocakava,,,ale taky dani,nori atd naberaju skusenosti dalej a oni daleko viac prekvapia a maju sa stale na com zlepsovat

...ale u mna ma Hanlon zatial velke +,som rad ze ich uci rychly a dravy kanadsky hokej :)

presne tak!!!

ja som takisto velky zastanca zamorskeho stylu - tam sa hra tvrdo do tela a tak to ma byt!!!

europsky hokej je trochu technickejsi...

ale ja som na lade vzdy preferoval zamorsky styl - ked som si mal vybrat, ci ist po puku alebo do tela - tak to bolo jednoduche rozhodnutie:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ani sa ti necuduje....kto by sa hnal za pukom ked supera mas blizsie :D

...nj cesi to mali natesno,ale zvladli tazkych superov-ved aj museli ked si nechali utiect zapas s Normy

---uvidime co nam MS predvedu aj nadalej kedze svajciarsko zdolalo kanadu vysoko 4:1;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v hokejovom svete sa deju veci:

- prehra 6:0 nasich proti danom, cakal som, ze prehrame, lebo dani su riadne rozbehnuti, ale takyto debakel je uz aj trochu sklamanie

- americania hraju o zachranu, tak to je ozaj trapne, zatial co kanadania si spravili proti norsku skore

- ale najvacsia pecka je urcite nhl, konkretne philadelphia - otocili stav play-off z 0:3 na 4:3, tak to je fakt ako ze klobuk dolu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mm aj ja pozeram ze sa to hokejovym svetom hybe xD...SVK vs Dansko no comment...dostat za 10min 6 golov...vcera proti Finom vypustili z tempa na 1 necelu minutu a dostali hned 2 goly zatial co oni nevedeli ani jeden dat a tlacili to tam snad cele tretiny neustale xD...Boston : Philu nechapem ani ja....je to nieco neuveritelne vyhrat 3 zapasy a naraz 4 prehrat ked v tom poslednom este aj vyhravali 3:1 ,,,v hokeji sa teraz prepisuje historia az az

Slovensky pohar vo futbale tiez krasne skore..Slovan vs trnava = debakel 6:0 a nasledne prehrali este aj v dunajskej strede 2:1 ktora bojovala o zachranu + vypadnutie petrzalky z 1.ligy ktora pred nedavnom hrala skupinu v pohary uefa xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skooooooooooda, ze to nasi nedotiahli dalej, nevadi o rok znova....

inac petrzalka ze vypadla z 1. ligy to je naozaj sok, ale este vacsi je ballackovo zranenie...

historia sa bude prepisovat aj v sobotu vo futbale - inter vs. bayern, oba uz maju double za vitazstvo v lige aj pohari a jeden z nich ziska triple, to sa takisto este nikdy nikomu nepodarilo

2010 je fakt nabity sportom, to si taki fanatici ako ja pridu na svoje!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo aj ja uz drzim palce kedze sme vypadli xD...tento rok sa deju v tom sporte veru divne veci,,niekedy priam az zazraky :)

...o Ballackovy som pocul i cital,,dost smutne,som videl Eurogoly na Eurosporte a tam bol nato priam hrdy ze bude moct byt kapitanom i v Afrike atd a nakoniec ho odpise zranenie :/

-uvidime ako dopadne zas dnesny hokej - Rusko pekne rozstrielalo Finsko a dnes hraju s Kanadou to bude zas debakel,tento rok nic nehraju xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...