Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sportovy kutik - oficialne vlakno MS vo futbale - prosim piste vsetko sem!!!!


BrankoKK

Recommended Posts

tak to si mal s tym hokejom vcelku fajn,len skoda ze to opet prekazila praca ako sa to stava v 90% pripadoch...ja som bol vzdy vsestrany a hram naco je chut,ale ako idu roky je menej a menej skym xD..tak to uz byva no

...a co sa tyka domacich lig tak sledujem vysledky pozeram goly atd,ale ta uroven je este dost mizerna a zeby idem na nejaky zapas tak to nie..som z Trnavy a u nas to neni o futbale ale o fanclube vs policia xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opet ako som dopisal spravu ma napadla dalsia vec...a tou je vcerajsie derby Lyon vs Bayern...bol som hooodne prekvapeny ze lyon sa na nic viacmenej nezmohol a bayernu vysiel vysledok 3:0 kde dal hatrick Olic :)...pekne skore na superovom ihrisku o postup do finale LM xD

...dnes snad barca vyhra,budem sledovat a cakam pozitivny vysledok...ale natipovat sa to bojim xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som bol tiez prekvapeny, ze co to lyon povyvadzal, taky debakel na vlastnom ihrisku som necakal.

ale bayernu fandim, takze:super

uvidime, jak dopadne dnes barca, so sialencom messim;) by nemal byt problem zmamzat dvojgolove manko, ale hraju proti skusenemu superovi, ktory nema o nic horsie renome a kader.

kazdopadne sa tesim na vecer, urcite to bude zaujimavy zapas

a mestske derby je vzdycky rajcovne, napr chelsea-arsenal, real-atletico, alebo manu-mancity

no a stym vasim fanklubom trnavskym - nic v zlom, ale na spartak by som do trnavy urcite neprisiel... minuly rok som bol v ziline na slovan, tak tam to bolo celkom v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmmm tak par papierikov navyse by sa hodilo aj mne xD-drzim palce nech ti tiket vide:)...laka ma podavat,ale co ked casto unikaju aj zapasy ktore su ciste tutovky ako mi nedavno utieklo Atl. madrid vs Xerez(posledny v tabulke a tusim 1 vyhra za celo sezonu na superovom ihrisku) a Atl. prehralo 1:2 tak to bola krasa......ale asi zas zacnem clovek musi riskovat no xD

...nj ja na futbal ani nechodievam aaa co si bol ty na zilina - slovan tak asi boli nejaky kludny....u nas ked je trnava vs slovan tak to vzdy zle dopadne xD...naposledy podpalili juznu a tusim 3 zapasy hrali inde co to davali dokopy atd xD

...ozaj este si sa pytal na moj oblubeny NHL klub...a tym uz dlhsi cas je San Jose Sharks(uz ako malemu sa mi pacil znak xD )..ale uz ten manchaft nejak nesledujem ale vzdy mam prijemny pocit ked viem ze vyhrali zapas xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz je to tradicia ze san jose vyhra zapadnu konferenciu alebo zakladnu cast, ale potom v play off sa im lepi smola na korcule.

ja uz nestavkujem, raz som podal za 1000 (kedze som mal okolo 16 rokov, tak to bola fura penazi) 10 zapasov, vyhra bola nejak 13-14 tacov, vsetko mi povychadzalo a posledny zapas svedska liga hokej HV71-Linkoping som mal na HV71 a samozrejme prehralo. odvtedy nestavkujem.

a ani nikomu neradim podavat nhlku, tam to je sialene, jeden den prehra columbus na domacom lade a na druhy vyhra v detroite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo asi tak xD...sa to neda natipovat a futbal sa este ako tak da,,,ale tiez to je sialene..napr vcera som si vytipoval par zapasov a ked som pozeral ze na dalsi den prehralo Bordeaux vonku 0:2 a CSKA Moskva doma tiez prehrala 2:0 tak som mal dost:D

...inac skoda Barcy,vykon mali dobry...obrana Interu ako povedal na zaciatku komentator ze maju pred branov zaparkovany autobus xD...ale sance mali a aj dost pekne,,,skoda toho golu na 2:0 co predtym bolo OPET odpiskane(akoze ruka)...rozhodca bol neskutocny ehm...by si mal piskat len svoju domacu ligu a na ostatne zabudnut...vsetko vsetko a este raz vsetko piskal,sebemensi kontakt...proste hruuza...ale tak nevadi,vyhrat vyhrali len nepostupili no,Inter nech si titul zobere-zasluzi si ho po 40rokoch xD

...vcera som chvilku pozeral Liverpool - Atl.madrid...som rad ze Atletico postupilo,podali vcelku dobry vykon....O.T.-nemohli vyhrat vtedy nad Xerezom doma co je posledny v ich lige...rrr by mi vysiel po dlllhej dobe tiket xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tym rozhodcom naprosto suhlasim, asi si zmylil povolanie...

bohatstvo ta francuzska liga som strasne zvedavy ako to dopadne, ved to je kriminalka napinava

skoda ze liverpool vypadol, je mi to sympaticke muzstvo, no uz to vyzeralo, ze to zmakne a potom forlan vyrukoval so svojim golovym cuchom

a hamburg ma sklamal: nedokazal postupit cez priemerny fulham, to je ozaj skoda reci

fulham vyzera byt katom nemeckych klubov, predtym este vyradil wolfsburg

kolko to dni nam to este ostava do MS???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Fulham prekvapil aj mna...a asi to ich coach vie na nemecke teamy:).....do MS ani neviem kolko ostava,ale aj tak mi cas letii takze to tu bude raz dva...ale co viem ze teraz uz zacinaju MS v hokeji tak zas bude naco pozerat a jedovat sa ze slovaci to pokazili xD....ale uvidime no,mozno Hanlon cosi ukaze..start mal zly ale teraz uz 3 vyhra zas ebou a vcera som videl zabery ako zdolali Lotysov a dotiahli im tie 3goly xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podla mna tam nebude ani co predvadzat...ale na druhej strane mozno troska prekvapia a aspon niekoho zdolaju a + su tam po prvy krat tak snad to az tak zle nedopadne

...hlavne ze nadobudnu skusenosti aj inym smerom a mozno ich tam budeme vidavat castejsie xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo uvidime co im to da....teraz som troska sledoval futbal a inter milano vyhral aj talianky pohar..ked sa im podari aj LM tak to budu mat uspesny rok xD...a v spanielskej lige je staale derby o 1bod...snad barca obhaji aspon triumf v domacej lige

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hejze!!! bohatstvo, uz ked bolo 2:0 tak som mal chut vypnut bednu!!!

asi Hanlon nariadil, aby sa nasi krotili proti jeho byvalemu mansaftu:D

ale inak, trochu som chalanov podcenil, myslel som ,ze im to pojde horsie, kedze tam su len dvaja-traja z nhl

ale chlapci hraju ozaj fajn, je to mlade muzstvo, ktore ma urcite buducnost

najvacsia pecka su ale urcite dani:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som prisiel domov po 1 tretine a po vysledku som povedal ze kedze chalani vedia,ze pozeram uz aj ja tak zacnu hrat a skore otocime co sa aj stalo xD..jo Dani prekvapili a pobavili aj mna :)...skoda ze ich zdolalo Nemecko aj ked prehravali 1:0..urcite to budem dalej sledovat a niektore vysledky ma dost prekvapuju:)..ale ako som uz hovoril doma mi sme viacmenej hokejove krajny co uz cosi dosiahli a uroven je skoro na tej najvyssej,od tychto all tymov sa uz cosi ocakava,,,ale taky dani,nori atd naberaju skusenosti dalej a oni daleko viac prekvapia a maju sa stale na com zlepsovat

...ale u mna ma Hanlon zatial velke +,som rad ze ich uci rychly a dravy kanadsky hokej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...