Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poskodena oska stieraca


Guest stacoo

Recommended Posts

Mam poskodenu osku na zadnom stieraci - je odtrhnuty zavit s maticou M8 ktory drzi samotny sierac ,neviete kolko ma to bude stat material a praca ,podla vykresu ktory som nasiel na service box to je jeden cely diel oska sa neda vymenit samostatne,ak ano opravte ma,a skusim si to vymenit sam ,inak matka aj s oskou bola uplne skorodovana a stierac vobec nechce chodit

prikladam obrazok pozicia 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hura uz som to sem vlozil chyba bola vo velkosti obrazku

ak niekto vie nech mi povie cenu c.10 a c.2

Dnes som to cele rozobral ak to robite prvy krat je to pakaren,oska v ulozeni uplne zadreta ,stierac mi nesiel zdemontovat z drazkovanej hriadele a matice tam boli uplne ine ako na vykrese a skorodovane a zazrate,poskodil som si rameno stiieraca a oska sa mi zatial nepodarila uplne vylisovat,vsetko nenormalne zazrate a zhrdzavene ,viac na buduce terazky nebudem mat cas nato v najhorsom si v praci vyrobim novu osku,inak najviac zabavy bolo s plastovymi krytmi

[upravil dne 21/4/10 stacoo]

[upravil dne 22/4/10 stacoo]

[upravil dne 22/4/10 stacoo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravim

Ja som mal ten isty problem. Zazrata oska, matica ani nehovorim a pri stahovani ramienka stieraca sa mi ho podarilo polamat. Pri povolovani velkej matice (74) som este urval aj tu skrutku, co je prilepena z vnutka na skle. Zohnal som si lepidlo, co su nim lepene okna na aute a s tym som tu skrutku pekne prilepil. Potom som sa pustil do tej osky. Podarilo sa mi ju ani nie vybit ale vymlatit von. Pri vytahovani som vytiahol aj dve puzdra, ktore su nalisovane v tom hlinikovom tele. Vsetko bolo ocelove a zazrate do seba. Podarilo sa mi to vycistit, namazat a zlozit. Inac na tej oske je segerka a pod nou by \"mala\" byt tesniaca gumicka. Bola uplne rozpadnuta. Nejaku som zohnal u vodara a cele to zlozil. Zatial to ide. Este si zozeniem nove ramienko a dam to dokopy.

Ak sa to este raz zas...rie, tak ten mechanizmus kupim novy. Len ma stve to, ze ked prsi, tak v tom stoji voda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som si v praci vyrobil osku,zohnal tesnenia zmontoval,namazal vsetko ide,ale este nemam mahodeny samotny stierac,bud kupim alebo skusim zlepit ten povodny,ktory sa mi zlomil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...