Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzd. kotouce OZ Zimmermann


maxipaja

Recommended Posts

Zdravim jen bych chtel znat vase nazory na tyto brzdy. Mam je v umyslu koupit a k tomu desticky textar.Kotouce muzu mit cca za 3500 Dik predem za nazory

Ps zde odkaz :http://www.cmexclusive.cz

omlovam se neumim vkladat odkazi

[upravil dne 21.4.2010 maxipaja]

[upravil dne 22.4.2010 maxipaja]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš kotouče - to je součást brzdové soustavy ne tedy \"brzdy\". Myslím že jedny z nejlepších snadno dostupných \"sportovních\" kotoučů u nás. Zimmermann dělá i desky, dneska jsem je měl v ruce a vypadají dost dobře. Platí že nejlepší je stejná značka kotouče a desky...Na takové kotouče bych o ničem jiném než Zimmermann deskách neuvažoval - byla by to škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rootsky

Myslíš kotouče - to je součást brzdové soustavy ne tedy \"brzdy\". Myslím že jedny z nejlepších snadno dostupných \"sportovních\" kotoučů u nás. Zimmermann dělá i desky, dneska jsem je měl v ruce a vypadají dost dobře. Platí že nejlepší je stejná značka kotouče a desky...Na takové kotouče bych o ničem jiném než Zimmermann deskách neuvažoval - byla by to škoda...

cau mel bys nejakej odkaz na ne ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém :papa, ale v jiném tématu píšeš žes je dobře nezajížděl...Nechci bránit kotouče které zase tak dobře neznám, ale reference mají všeobecně dobré a vzhledem k tomu že je používá každý druhý \"škodofkář\" tak si myslím že je má v ČR zdaleka nejvíc lidí proti jiným značkám. Omluv mě že to takhle komentuji, ale prostě mi nesedí zrovna Zimmermanny takhle \"spláchnout\"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Strejdakopec

nekupuj je jsou to sračky......mám je taky

No nevím ,ale v druhovýrobě se nic kvalitnějšího nevyrábí.... :D Pokud jsou tohle sračky jak píšeš,tak všichni ostatní výrobci jen plýtvají materiálem a všichni by si měli kupovat origoš brzdy ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu doporučit,mám je už na třetím sportovním voze a nikdy mě nezklamali,ani se nezkroutili a to jezdím i okruhy. Ted je mám na maxině s kombinací origo destiček,ty jsou už od výroby s jinou směsí a maximální spokojenost.. Jinač bych doporučil s kombinací destiček Ferodo řady DS - performance.

Takové skušenosti mám já,myslím že větší blato jsou ty kotouče,které si tady někteří kupují z Ebay za pár kaček i s poštovným .. :super

Samozřejmě že pokud někdo jezdí jak hovado a nezajede je,tak se mu skroutí i Bremba :blablabla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...