Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HDi - úpravy motora


MCabman

Recommended Posts

Původně zaslal: ...206...

Původně zaslal: MCabman

ja som na mojej 1.6 HDi vymenil IC za 3x vačší, dal som vzduchový filter od K&N, vyhodil som katalizátor a chipol som to ... v zime plánujem výmenu turba :roker

co rozdíl je velkej?

ako keby som si ručnú odbrzdil :D hehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mišák306 - Keď vymeníš IC, tak daj do preč FAP (ak máš), načipuj to a daj sportovu vložku (KN možem iba odporučiť) . . . A potom budeš mať pod riťou malú raketu . . .

A keby si chcel isť dalej tak výfuk komplet aj zvody, turbo, odlahčený zotrvák . . . Ale to už je náročné na peňaženku . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak 306

Dej fotku jak jsi vyměnil ic.. jestli je vidět..Plánuju to taky ..ale chtělo by toho dát víc než jen ic..

ak chceš vidieť fotky tak si pozri moje vlákno v sekcii Naše káry ... a samozrejme že to chce viac než len IC vymeniť ... to je iba prvá štafeta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked to dobre stočí na sustruhu a skontroluje sa vyváženosť tak si myslim ze by to nemal byť problem . . . Ale jako jo turbo a vstriky su v pohodke . . .

Ten zotrvak u HDička predsa to neni benzín . . . myslim hlavne otáčky motora . . .

Tie vstrikovače sa tu už riešili . . . Keby mal niekto nejake konkretne číslo, alebo kde to zozeniem aj by som to tam dal . . . A turbo tak isto . . . :) Neni pri týchto upravách nutné prekopat aj RJ ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli Vás zajímají úpravy HDi, tak já už mám něco málo za sebou. Základ větších úprav je odstranení FAPu a dvoujhmotnostního setrvačníku. Jinak kromě toho mám na svém autě větší intercooler (momentálně z T5 myslím, ale srazil jsem za polední měsíc 2 zajíce, takže ho musím vyměnit za něco jiného). Turbo mám momentálně Garrett GT2556v z BMW 530d a čidlo tlaku vzduchu myslím že z nové Octavie protože standartní nestačilo. Vysokotlaké čerpadlo mám taky z 530d. Stejná velikost jen větší zdvih pístků, takže je schopné větší dodávky. čidlo tlaku paliva z 1,6HDi a na palivu tlačím 1800barů. Ještě mám nachystané špičky na vstřiky z mercedesu C32AMG. Po sladění bych se měl dostat na nějakých 230-240koní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukashanak

Tak jestli Vás zajímají úpravy HDi, tak já už mám něco málo za sebou. Základ větších úprav je odstranení FAPu a dvoujhmotnostního setrvačníku. Jinak kromě toho mám na svém autě větší intercooler (momentálně z T5 myslím, ale srazil jsem za polední měsíc 2 zajíce, takže ho musím vyměnit za něco jiného). Turbo mám momentálně Garrett GT2556v z BMW 530d a čidlo tlaku vzduchu myslím že z nové Octavie protože standartní nestačilo. Vysokotlaké čerpadlo mám taky z 530d. Stejná velikost jen větší zdvih pístků, takže je schopné větší dodávky. čidlo tlaku paliva z 1,6HDi a na palivu tlačím 1800barů. Ještě mám nachystané špičky na vstřiky z mercedesu C32AMG. Po sladění bych se měl dostat na nějakých 230-240koní.

A cena tohto všetkého ? ? ? A životnosť motora ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...