Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kam zajet na snížení zadku peugeot 306


GRiMx

Recommended Posts

Tak jsem se dneska vrátil ze servisu kde mi měnili přední pružiny. Jedna praskla tak jsem tam dal nechat nový a už rovnou snížený. Bohužel jsem docela čuměl když jsem zjistil, že mi snížili jen předek a ne i zadek.

Bylo mi řečeno že jelikož na zadku jsou torzní tyče tak to snížit nejde :myslim

co teď stím ?:myslim to je nějaký divný ne?

[upravil dne 22/4/10 GRiMx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akoze nejde snizit ? Sak ved pootocenim torznej tyce si to vies znizit, no nie? Sice neviem ako je to na 306 ale ak je to ako na 206 alebo 205 tak to vobec nie je problem! bolo to tu aj preberane a aj odkaz na video tu je niekde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to není vyřešeno :roll v tomhle servisu mi to neudělaj. prej nemaj vybavení a je to strašně složitý atd.. atd..takže teď stím kam:myslim

můžete mi něco doporučit ? Jsem z Pardubic a nechce se mi jen na druhej konec republiky:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: paul jane

sorry za :xvul ale tak si udelej vylet ja kdyz jsem potreboval udealt duplex tak jsem pro nej jel s plzne az do chlumce nad cidlinou do laytingu :)

do laytingu se chystám taky :D na kolik tě vyšel ?? V podstatě jet na výlet je až poslední možnost :nevim cesta 2,5 hodiny podle map.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 GRiMx : Nevim kolik by to stalo dneska ale pred 3 roky mi to udelali od stredoveho dilu komplet za 9000,- (stredovej dil, koncovej tlumic a 2x 100vky koncovky a nejake ty trubky, prace) jinak v 8.00 jsem tam musel bejt a v 16.00 jsem to mel cca hotove. zaruka na to byla tusim 3 roky a musim rict ze suprove jednani. Taky jsem chtel nekde poblis plzne ale nikde nikdo nic takoveho nedelal (jako firma) v praze byli dost neprijemni a dost neochotni a tak jsem zvolil je po telefonu neni problem tak jsem vyrazil :) fakt doporucuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

2 GRiMx : Nevim kolik by to stalo dneska ale pred 3 roky mi to udelali od stredoveho dilu komplet za 9000,- (stredovej dil, koncovej tlumic a 2x 100vky koncovky a nejake ty trubky, prace) jinak v 8.00 jsem tam musel bejt a v 16.00 jsem to mel cca hotove. zaruka na to byla tusim 3 roky a musim rict ze suprove jednani. Taky jsem chtel nekde poblis plzne ale nikde nikdo nic takoveho nedelal (jako firma) v praze byli dost neprijemni a dost neochotni a tak jsem zvolil je po telefonu neni problem tak jsem vyrazil :) fakt doporucuju.

já jsem snima komunikoval minulej rok, pak ale nebyli peníze a opravdu super komunikace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...