Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nezapaluje 1 válec.


zaxon

Recommended Posts

Nazdar,možná jsem měl stejnou poruchu.Přestal mě jít jeden válec začala pískat a svítit kontrolka diagnostiky.Já mám 1,4 SW,ale to je stejný.Odpoj vstřik ať ti někdo zastartuje a na konektoru změř buď měřákem nebo diodovou zkoušečkou jestli tam pulsuje proud.Když jo tak to bude nejspíš vstřikovač.Hele já jsem zrovna vstřiky odpojil vyčistil,prostříknul jsem konektory připojení a auto funguje. Jenom mi potom ještě svítila kontrolka diagnostiky,ale ta po jednom dni ježdění zhasla.Jinak rampu jsem taky zkoušel sehnal jsem ji za 800kč,teď se mi válí doma.Mžná ti to pomůže Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstřik může fungovat,ale nemusí pořádně rozprašovat,potom to pořádně nepálí.Já měl tu svíčku taky vlhkou.Může být nějaká nečistota ve vstřiku,já už jsem taky nevěděl co s tím,chce to prostě postupně projít.Opravář mě taky říkal,že je hotovej vstřik,dokonce že může bejt rozvod o zub.nakonec jsem to rozdělal sám a stačilo to vyčistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,mel jsem stejnej problem,jeden vstrik komplet zadrenej,ja blbec jsem stim jezdil no a nez sem stacil vstrik vymenit tak se mi asi pres ten valec co nejel dostal benzin do katu a mam ho vypalenej a vykon pred tim vstrikem kterej byl uz se nevratil,delal sem emise,tam sem musel projit za 2 kilca no a ted uz mam doma kat novej i s trubkama a cekam na montaz a pak chci videt jak to zas krasne tahne s novym katem,btw bosal 099-312,tady za 5k,ja ho sehnal z polska za 2k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fire2fire2fire

Cau,mel jsem stejnej problem,jeden vstrik komplet zadrenej,ja blbec jsem stim jezdil no a nez sem stacil vstrik vymenit tak se mi asi pres ten valec co nejel dostal benzin do katu a mam ho vypalenej a vykon pred tim vstrikem kterej byl uz se nevratil,delal sem emise,tam sem musel projit za 2 kilca no a ted uz mam doma kat novej i s trubkama a cekam na montaz a pak chci videt jak to zas krasne tahne s novym katem,btw bosal 099-312,tady za 5k,ja ho sehnal z polska za 2k.

A diagnostika Ti svítila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...