Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nízká spotřeba


pták

Recommended Posts

zdravim všechny,chci se podělit se zkušeností s průměrnou spotřebou,sám jsem tomu nevěřil 6,5L na 100km,je pravda,že jsem válel po dálnici ale 120Km/h-130Km/h hlavu mi to nebere,měnil jsem svíčky,palivový filtr a že by to udělalo tohle,normálně jsem měl kolem 8L na 100km.valil jsem z Brna do Německa,tedy stále po dálnici asi 850km,něco málo se ještě najezdilo po německu a na plnou nádrž 65L jsem ujel cca 990Km,což je dobré

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, nebot odpor bohuzel roste s druhou mocninou rychlosti ;) na 6.5l LPG/100 jsem se dostal jen jednou, kdyz jsem jel 130km trasu po silnici skoro bez provozu (takze jsem nikoho nebrzdil a ani nikdo nebrzdil me) a vicemene konstantni rychlosti 70kmh, ale v normalnim provozu to je nerealny jizdni styl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čakom:počítač nemám,ale tak jsem si to zpočítal v čechách jsem natankoval plnou, jel jsem do německa cca 990km, a pak jsem musel tankovat 65 L,tak 65L vydělím 9.9 a vyjde ti spotřeba,jen jsem překvapen,co udělají nov svíčky a pal.filtr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jezdím jak potřebuji pokud člověk jezdí jen po městě je tam okolo 9,5 l ale mohu říci že byl jsem u rodičů a jela dcera/moc s tím autem nejezdí má felicii/ a měla průměrnou spotřebu 7,2-7,5 a to jsme jeli okolo 140-160 po dálnici .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...