Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

dodatocne dorobenie tempomatu


turi

Recommended Posts

No, chcel som sa opytat, ci je mozne dodatocne priplacnut tempomat..

Viem, ze sa dalo tak, ze predajca doda ovladaciu packu a potom sa skusi ozivit, ci to riadiaca jednotka vezme.. Len niekto mi hovoril ze uz to v peugeote blokuju a ak nieje tempomat od vyroby, tak to nepojde.. Chcel som mat jasno predtym ako pojdem do peugeotu prosit o tempomat :)

PS: Mam RD4 bez mp3.. Je nejaka moznost ze citanie mp3 je len nejako software bloknute a teoreticky by to radio precitalo mp3 po odblokovani , alebo sa mam naveky rozlucit s mp3 ? :)

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tempomat mozes kupit priamo v peugeote za 70eur, su dva typy, jeden len tempomat, druhy aj s obmedzovacom rychlosti (kde treba iny plynovy pedal - okolo 130eur)

kryt okolo volantu s dierou na tempomat je 30eur, sice len vtedy ak sa nerozhodnes vyrezat dieru :D

perforovane to nie je, ani oznacene kde by sa malo rezat, ako niekedy davno na 206, 307 boli :)

hodinova sadzba zas je podla mna tak 30eur v servise...

aktivacia trva tak 15min... v pripade ze software fakt nedovoluje a mas zablokovane...tak sa da prehrat software (riesene aj u mna na aute)

a aktivuje sa potom...

za 30min sa to da zriesit aj s prehratim softu podla mna..

resp vychadzam z prikladu u mna :papa

da sa to aj za 40e (packa) su zdroje ktore to vykradnu zo zavodu a predavaju na autobazar.eu :D a 15e (aktivacia) :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dobry den, mam P 308 SW z rijna 2009 a ptal jsem se v servisu, kde jsem zakoupil, na moznosti dodelani tempomatu. Nabidli mi packu za cca 3000, ale rikali, ze neni jiste, ze to pujde v jednotce aktivovat, ze je to na moje riziko, ale pry by to asi jit melo. Riskovat 3000 se mi moc nechce, nemohl by to tu nekdo definitivne potvrdit nebo vyvratit? Treba podle VIN. Me osobne by to moc pomohlo. Predem diky. Honza

[upravil dne 21/5/10 povolny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vlastnim stejny vuz jako Honza, tedy 308SW 1.4VTI ConfortPack 05/2009 a tempomat jsem si nechaval dodatecne montovat vc. parkovaciho asist. na fakture byla castka za packu 1.750,-Kc a prace 0,5h. Na nic mne neupozornovali, proste mi rekli ze ho tam namontuji (POZOR - verze bez omezovace).

Toto ovsem az pote, kdy jsme dohadovali cenu, nebot puvodne mi montaz tempomatu nabizeli z katalogove ceny, tedy 9.500,-Kc. :bacha

Na cez jsem se ohradil, ze dle me drivejsi zkusenosti (SKODA auto) a navic dle toho, ze po prevzeti vozu jsem demontoval volant za ucelem positi kuzi, a s informaci ze vim o kabelazi ktera jiz je soucasti instalace u volantu neudou delat nic nez ze nasadi packu tempomatu a aktivuji jej v ridici jednotce mi nabidli cenu cca 3.000,-Kc. :blicismajlik

Je pravdou, ze software v ECU nemohli jen upravit z duvodu meho pozadavku na aktivaci denniho sviceni (mysleno pouze ta 21W vlakna v \"parkovacich\"svetlech) a tak se jej rozhodli prehrat, soucasne s tim tempomatem. Prace na cca 30min.

Dival jsem se jeste na onu fakturu, packa 1.340,-vcDPH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...